מעמד קביעת המזוזות במרכז התעסוקה החדש של אהל שרה "באר בת שבע"

במעמד מרומם ובנוכחותם של רבנים, ראשי העיר, נכבדים, ידידים, הורים ובני משפחת הרבנית בת שבע קנייבסקי ע"ה, נקבעו המזוזות בשערי המבנה החדש המתנוסס במרומי הגבעה ברח' צפת בבני ברק.

בקביעת המזוזות התכבדו ראש העיר הרב חנוך זייברט, המשגיח דישיבת סלבודקה הרה"צ רבי אברהם פולק שליט"א, יו"ר עמותת אהל שרה, חבר הכנסת הרב יעקב אשר, וידיד אהל שרה וחבר הנהלת קרן וואהל ר' דניאל דובר מלונדון.
המנחה, המשגיח הרב אברהם וינברג שליט"א דבר על הזכות להגיע ליום הגשמת התקוה והחלום של הרב והרבנית גינזבורג ע"ה מייסדי אהל שרה, ושל הגב' מ' וינברג, מנהלת אהל שרה, ממשיכת דרכם.
מוסדות אהל שרה מונים למעלה מ – 400 חניכים וחניכות מגילאי 6 ועד שיבה, המקבלים רצף שירותים מותאמים בארבעה בתי הספר , בשלושה מרכזי תעסוקה לבוגרים ומערך דיור 365 יום בשנה הכוללים מעטפת תמיכה וטיפול רחבים.
מסגרות התעסוקה לנשים מונים למעלה מ- 100 נשים אשר תעבורנה בקרוב לשכון בחמש הקומות שבמבנה החדש. במבנה מטבח מבשל, חדרי תעסוקה, יזמות עסקית, חדרי טיפולים וזאת תוך הקפדה מיוחדת על כל פרט ופרט.
הרב וינברג שבח את כל השותפים לעשיה החל מראשית הדרך, כשחבר הכנסת הרב יעקב אשר, בהיותו ראש העיר סייע להכשיר את הקרקע ולהסיר את החסמים להקמת הבנין, ועד ראש העיר הרב חנוך זייברט, שמיום הכנסו לתפקידו מסייע בכל דרך לאהל שרה.
עוד כבדו את המעמד בנוכחותם: חה"כ יעקב אשר, מרא דאתרא דמודיעין עילית הרה"ג רבי מאיר קסלר שליט"א, חתנה דבי נשיאה הרה"ג שרגא שטיינמן שליט"א, חבר הנהלת אהל שרה הרה"ג ישראל צבי ישראלזון שליט"א, סגן ראש העיר הרב אברהם רובינשטיין, סגן ראש העיר הרב מנחם שפירא, סגן ראש העיר וממונה על החינוך הרב אליהו דדון, חבר מועצת העיר הרב יעקב וירזיבנסקי, מנהלי מחלקות בעיריה, ועוד.
הרב אברהם פולק שליט"א הזכיר את הרב והרבנית גינזבורג ע"ה שהקימו במסירות את אהל שרה והודה למנהלת הגב' מ' וינברג "שפועלת מתוך מסירות,
ר' דניאל דובר, האיש שזיהה את הכח והאמת הטמונים ברעיון של אהל שרה, דבר על הקשר שבין הבנין המפואר והזכות שנפלה בחיקו להביאו מרעיון למעשה.
שי הוקרה הוענק לר' דניאל דובר, ע"י שני תלמידי בתי הספר "בית חנוך" מאת בני משפחתה של הרבנית קנייבסקי ע"ה. הקדשה מיוחדת על גבי הספר אורחות יושר.
לכבוד ראש העיר עוצב הסמל החדש של העיר בני ברק, ע"י חניכות שבמע"ש לב רבקה. ראש העיר קבל בהתרגשות את הפסיפס מידי תלמידי "בית חנוך" כהוקרה והערכה של ההנהלה על פועלו ועמידתו לימין אהל שרה.
מר חיים פרידמן, נציג ההורים ציין כי יש ביום הזה נחמה לי ולבתי, והנצחה לרעיתי ע"ה ששמה הונצח בבית הזה".
הגב' וינברג ציינה כי היום הזה הינו יום היסטורי "בשנים האחרונות אנו עוסקים בשיפור מתמיד ומקצועי. בבד בבד אנו דואגים לשפר ולהקים מרכזים מרווחים מותאמים ואסטטי. היום הצלחנו להוכיח כי אנו עומדים באתגרים שהצבנו לעצמנו. זה היה אפשרי בזכות האמונה בצדקת הדרך, אפשרי בזכות הצוות, ובס"ד המלווה אותנו תדיר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.