מענק של 6,000 ש"ח לילדים נפגעים: "לילדים בצפת מגיעה זכות שווה כמו לכולם"

מענק יוענק לילדים נפגעים בצפת במסגרת פעילות עמותת איל"ן יחד עם לשכת המועמד לראשות העיר אליעזר לזר • סיור מקצועי נערך בכפר הנוער 'נהר הירדן' במטרה לבחון שיתוף פעולה לטיפול בילדים הנפגעים בצפת • לזר: "לילדים בצפת מגיעה זכות שווה כמו לכל ילד בישראל"

במסגרת פעילות הלשכה לשירות התושב של המועמד לראשות העיר וחבר מועצת העיר צפת אליעזר לזר, ובשיתוף פעולה עם עמותת איל"ן ומנהל הסניף בצפת מר חיים קריסי, יוענק מענק מיוחד לילדים נפגעים בצפת, על סך 6,000 ש"ח.

מיזם זה מצטרף לשורה של פעילות למען ציבור תושבי העיר במסגרת הלשכה לשירות התושב של חבר מועצת העיר אליעזר לזר המטפלת מידי יום בעשרות פניות של תושבי העיר ומידי יום שלישי אחרי צהריים אף מקבל חבר העירייה אליעזר לזר קהל ללא תיאום מראש במסגרת מיזם 'שלישי אישי'.

לאחרונה ערך המועמד לראשות העיר וחבר מועצת העיר אליעזר לזר סיור מקצועי בכפר הנוער 'נהר הירדן' עם צוות לשכתו יחד עם ראשי כפר הנוער ומנהלי עמותת איל"ן כדי לבחון מקרוב את פעילות הכפר למען הילדים המיוחדים והנפגעים במסגרת תוכניתו של לזר לטיפול בילדים נפגעים בצפת והצלחת הנוער בסיכון בעיר.

במהלך הסיור, נפגש לזר עם ראשי כפר הנוער, מנהלי המתחם והמדריכים וסייר במתקני הכפר ובכיתות הלימוד ובמתחמי הפעילות השונים במקום והתרשם מהפעילות החשובה של מנהלי ומדריכי כפר הנוער למען הילדים הסובלים מבעיות ומצוקות.

לזר, שיבח את מר חיים קריסי מנהל סניף צפת בעמותת איל"ן הפועל למען ילדי העיר במסירות אין קץ. "לילדים בצפת מגיעה זכות שווה כמו לכל ילד בישראל", אמר המועמד לראשות העיר אליעזר לזר, בסיום הסיור. "נמשיך לפעול במקצוענות וברגישות למען צפת טובה יותר, חזקה יותר, משגשגת יותר ומצליחה יותר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.