קבלן חרדי בראיון לקוקר: " פיטרתי עשרות עובדים ערבים" (וידאו)

ישראל פלדמן קבלן חרדי ( 23) מתגורר בירושלים ומעסיק עשרות עובדי קבלן ברחבי הארץ, פלדמן נסע הבוקר ברכבו עם כמה מעשרות עובדיו הערבים , תוך כדי הנסיעה הגיעו הפרטים על האירוע המצמרר בבית הכנסת בהר נוף, פלדמן עצר את רכבו ופקד עליהם לצאת מרכבו, הקבלן החרדי בראיון ליחיאל גלאי הוא משחזר את הרגעים

[alooma ref="43cf3bf542b2f8bffbe9ed4b801b3f7d.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

בעקבות הטבח האכזרי בבית הכנסת "בני תורה" בשכונת הר נוף בירושלים, מעסיקים יהודים רבים הודיעו לעובדיהם הערבים כי הם נאלצים להפסיק את ההתקשרות עמהם בשל סדרת הפיגועים שבה מעורבים פועלים ערבים שהועסקו במקומות עבודה בישראל.

ישראל פלדמן קבלן ( 23) מתגורר בגבעת זאב בירושלים ומעסיק עשרות עובדי קבלן ברחבי הארץ, פלדמן נסע הבוקר ברכבו עם כמה מעשרות עובדיו הערבים , תוך כדי הנסיעה הגיעו הפרטים על האירוע המצמרר בבית הכנסת בהר נוף, פלדמן עצר את רכבו ופקד עליהם לצאת מרכבו, הקבלן החרדי הודיע להם בדרמטיות על הפסקת עבודתם לאלתר.

בראיון עם יחיאל גלאי לקוקר מספר פלדמן על ההחלטה שהניעה אותה להפסיק להעסיק ערבים "זה עניין לא פשוט, כבר 3 שנים הם עובדים איתי ומכירים את העבודה על בוריה, עכשיו אני צריך ללמד עובדים חדשים וזה לא קל, אבל עם בטחון עם ישראל חשוב בהרבה".

פלדמן מדגיש כי הוא סבור שההחלטה להפסיק להעסיק ערבים תעלה לו בכסף, "אני לא יכול להמשיך לשתוק מול התמונות המצמררות מבית הכנסת, אנו הולכים לקראת תקופה מתוחה ואני לא יכול לעבוד בשקט כאשר אחד הפועלים עלול לבצע פיגוע" . הוא מבהיר.

פלדמן פרסם הבוקר בקבוצות הווטסאפ את ההודעה על פיטורי העובדים וביקש מהגולשים לאתר לו עובדים יהודים.

אביגדור רבינוביץ מנהל קבוצת עבודות לחרדים כתב בדף הפייסבוק שלו, כי לאחר מעשה הרצח הנוראי ע"י עובדים ערבים הגיעו לידו עשרות פניות ממעסיקים שהחליטו להעסיק יהודים.

"הדעות חלוקות, וגם אני באופן אישי סבור שהחברה הערבית צריכה להשתלב בחברה הישראלית. אולם, לאחר מעשה כה אלים וברוטלי אותם מעסיקים החליטו שהדבר היחידי להזדהות עם הנרצחים, היא לפטר חלק מהעובדים ולהעסיק יהודים". תמכתי במעשה זה, ועזרנו לעשרות מעסיקים לקבל עובדים יהודים! הגיע הזמן שקודם נדאג לעם היהודי, לאחים שלנו!" הוא כתב.

סייע בהכנת הכתבה קובי ברומר

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אשמח מאד לקבל טלפון של קבלן המעסיק יהודים ומוכן לבנות גם "בתוך" הקו הירוק.

  מרים |
  הגב
 2. פלדמן אל תתלהב מעצמך…אתה זה שמחמן את תומכי וסייעני הטרור האיסלמי…מעניין למה ???

  אולי רווח כספי ? |
  הגב
 3. מלכתחילה לא היה צריך להעסיק אותם…כך הוא מממן את הטרור האיסלמי !!!

  בכל זאת..כל הכבוד. |
  הגב
 4. אשריך וטוב לך ממש מיוחד ה' ישלם שכרך חבל על הזמן שהעסקת ערבים ועכשיו טוב עשית

  יוני |
  הגב
 5. אתה אדון ישראל פלדמן קבלן חרדי – עברת על "לא תחנם" בגאון ועזות מצח, בשביל כספך. על ידך ועל ידי שכמותך דם הנרצחים.
  אתה ושכמותך תאבי הבצע וחסרי האמונה ב-ה' גורמים להתחזקות הגרועים שבאוייבנו.

  לטובתך כדאי שתתמיד בהחלטה שלקחת על עצמך, ואולי ע"מ לכפר על מעשי העבר, תגרוף אחריך עוד שכמותך.

  d |
  הגב