מעצבת ישראלית כובשת את פריז

בפעם השניה, בית האופנה, גליה להב הציג במהלך שבוע האופנה לקוטור בפריז, להב הייתה הישראלית הראשונה שהגיעה למעמד המחייב

השבוע (א) הציג בית האופנה הישראלי גליה להב בפעם השניה ב"שבוע ההוט קוטור" בפאריז, בתצוגה שנערכה בבית הספר למדעים, Lycée Henri-IV אליה הגיעו מעצבים מכובדים, ומובילי דעה בתחום האופנה כדי לצפות בישראלית הראשונה שמציגה על המסלול היוקרתי.

בעונה הקודמת הכריזה הפדרציה הצרפתית להוט קוטור, כי גליה להב הוא בית האופנה שיצטרף לשורות הקוטור. להב הייתה הישראלית הראשונה שהגיעה למעמד המחייב כשהציגה לצד בתי אופנה אייקוניים כדוגמת שאנל, דיור, ולנטינו ועוד היום התקיימה התצוגה בפעם השנייה בשבוע המכובד. להב הציגה את קולקציית הקוטור לסתיו חורף 2018

על המסלול המרשים צעדה נבחרת בינלאומיות שהציגו את קולקציית ההוט קוטור של להב שעוצבה בהשראת חדרי הפלאות הקדומים.

בקולקציית הקוטור החדשה מחברת להב השראות מתקופת הרנסנס עם טכניקות חדשות העיצובים מתארים תערובת של אלמנטים המצויים בעומק האוקיינוס, כמו גם מגוון של פריטי אומנות גליה להב מנסה לטשטש גבולות, להגדיר מחדש טרמינולוגיה ולשקול מחדש את קטגוריות המפתח של האופנה, תוך שמירה על זרימה הגיונית בין בגדים מקריים, שמלות קוקטייל ושמלות מפוארות. אוסף הסקרנות שלנו כולל צלליות לא קונבנציונאליות – מפריטים רחבים ושרוולים מתנפחים ועד לקפלים חדשים. פלטת צבעים כמו כחולים עמוקים, גוונים של פרג, ניודים רכים ונגיעות של אלמנטים מתכתיים. צפו לבלתי צפוי.

להב אומרת: "אני מאוד מתרגשת להציג בפעם השניה בפריז, הפעם יצאנו להרפתקה אופנתית ואני מקווה לרגש ולהפתיע על המסלול".

אפילו ביום הכי חם בישראל כבר באירופה מגישים קולקציית סתיו חורף 2018 שאפו למעצבת ישראלית שנכנסה לנעלי הקוטור העולמי.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.