מעצב השיער עוזב את שרה נתניהו: "75 שקל לשעה זה קצת"

 הסיבה שהעיבה על המשך עבודתו של כהן בבלפור היא השכר הזעום שקיבל ביחס למעצב שיער במעמדו

מעצב השיער ז'אן כהן הודיע לפני שבוע על הפסקת עבודתו במעון ראש הממשלה. "החלטתי לפנות חזרה לשוק הפרטי, ולפנות זמן לכלות ולקמפיינים בתעשיית האופנה. החלטתי לחזור לעשות חיל במקום שאני טוב בו".

הסיבה שהעיבה על המשך עבודתו של כהן היא השכר הזעום שקיבל ביחס למעצב שיער במעמדו: 75 שקל לתספורת או לתסרוקת של הגברת הראשונה.  על מלאכת הסירוק של ראש הממשל בנימין נתניהו, קיבל 100 שקל לעבודה. "אי אפשר להתפרנס מ־75 שקל לפגישה כולל מע"מ", הדגיש מעצב השיער לאתר Xnet. "אני חי בתל־אביב, והמחיה כאן יקרה. אני לא יכול להרשות לעצמי לעבוד בסכומים כאלה יותר. לפעמים הפגישות האלה התארכו ליום שלם".

"בדרך כלל אני גובה לתספורת 500 שקלים ויותר", אמר כהן בעבר ל'עלוקה' בידיעות, "רק הדלק מתל־אביב לירושלים עולה יותר מ־75 שקלים. עבור ייעוץ, סטיילינג ומדידות לא היה תשלום, זה היה בהתנדבות", הבהיר. "עשיתי את זה מתוך אידיאולוגיה למען ארץ ישראל. היה לי חשוב שהגברת הראשונה תמנף את מעמדה בארץ ובעולם ותיראה נפלא, ולקחתי על עצמי את הפרויקט הזה באופן אישי".

מדוברות משרד ראש הממשלה נמסר ל'ידיעות': "רעיית ראש הממשלה מכבדת ומעריכה את כל הצוות המקצועי שעובד עימה, כולל כמובן ז'אן כהן, שהוא דמות מרכזית וחשובה בצוות מזה שנים. כל יתר הפרסומים הם רכילויות, דברי הבל ורעות רוח מצידה של התקשורת – מסיבות ברורות".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כתבה מאד חשובה באתר המיועד לחרדים

    זה קשור לסטטוס החדש של באתר?

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב