מעצב השיער של שרה נתניהו: "אין מקום לטעויות"

מעצב השיער רועי לולו. בראיון לנענע 10 נשאל איך זה לעבוד עם אשת ראש הממשלה, ומה הוא עושה כשהתנאים מקשים על העבודה? הפרטים

התקשורת ממשיכה לעקוב באדיקות אחר אשת ראש הממשלה שרה נתניהו שעברה מהפך גדול במראה השיער שלה.

מעצב השיער רועי לולו. בראיון לנענע 10 נשאל איך זה לעבוד עם אשת ראש הממשלה, ומה הוא עושה כשהתנאים מקשים על העבודה? "אני עובד עם הגברת נתניהו מזה כחצי שנה. איני משמש כספר אישי, אלא נקרא לבית ראש הממשלה לפני אירועים מיוחדים, כדוגמאת ביקור שגריר/ סלבריטאי או לפני ההופעה במסיבת הניצחון של הליכוד למשל, כדי לדאוג לעיצוב השיער ולאיפור. בבעלותי שני סניפי מספרות, בחיפה ובתל אביב, כך שאיני פנוי לעלות באופן יומיומי לירושלים".

על היחסים עם בית ראש ממשלה הוא אומר: "היחסים הם מקצועיים ביותר. בבית ראש הממשלה אין מקום לטעויות. יש לוח זמנים מדויק, שלעיתים מתקצר באופן משמעותי. גם כשזה קורה, על הגברת נתניהו להראות כאילו והיה לנו את כל הזמן שבעולם. יחד עם זאת, מדובר באישה נחמדה וחייכנית, שגם כשהזמנים לחוצים, מאפשרת עבודה נעימה וכיפית במחיצתה. ההיפך הגמור מהתמונה המצטיירת בתקשורת".

"מעולם לא נתקלתי בבקשה שאני יכול להגיד שנחרטה בזיכרוני כמוגזמת או מוזרה מידי. הגוזמאות מגיעות למשל מהבקשה להגיע לירושלים בשעה לא הגיונית כמו 6 בבוקר או שזמן עבודה של שעתיים וחצי, ללא אזהרה מתקצר ל-40 דק'. במשך הזמן פיתחתי טכניקת עבודה, במהלכה אני דואג שהבסיס יהיה מוכן ראשון ומשאיר זמן לתיקונים ולפרטים מינוריים יותר בסוף, כך שגם אם תצטרך לעלות תוך 5 דק' לפתע למסוק, הכל יהיה מוכן ומסודר בגזרת השיער והאיפור".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מסוק? ע"ח מי??? מושחתים נהנתנים! זו הדוגמא לעם??

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב