מעצרו של הדוקר מ"ר' הלל" – הוארך

במשטרה שוקלים להגיש כתב אישום בגין ניסיון רצח כנגד החשוד, אך עד כה לא התברר חומרת מצבו הנפשי של התוקף. חבריו בישיבה הפלילו את החשוד

מעצרו של תלמיד ישבת חברון כנסת הגדולה (ר' הלל)בקריית ספר, החשוד בדקירת חברו לספסל הלימודים הוארך עד ליום ראשון – כך קבע בית משפט השלום.

במשטרה שוקלים להגיש כתב אישום בגין ניסיון רצח כנגד החשוד, אך עד כה לא התברר חומרת מצבו הנפשי של התוקף, לפיכך הורה בית המשפט לעורך הדין לשלוח את הדוקר לבדיקה נפשית נוספת. עד כה החשוד העדיף לשתוק ולא הציג את גרסתו בנוגע לאירוע הדרמטי שמסעיר את מודיעין עילית.

עוד נודע כי במהלך הדיון חבריו לישיבה העידו כנגדו בבית המשפט, והפלילו אותו בטענה כי תקף בסכין את חברם לספסל הלימודים בעת שהיו בחדר הקפה.

מדובר בבחור שמשפחתו מגיעה ממדינות חבר העמים, על פי מקרובי המשפחה הוא ספג עלבונות והשפלות מצד בחורים בישיבה – מה שהביא אותו לבצע את המעשה החמור. במודיעין עילית יודעים לספר כי הורי הדוקר והנדקר מתגוררים באותה שכונה במודיעין עילית. אב הנדקר הוא אברך תלמיד חכם.

כזכור, ביום ראשון, במוקד המשטרה התקבל דיווח אודות אירוע דקירה בישיבה בעיר מודיעין עלית לאחר שבחור ישיבה דקר את החברותא שלו בחדר הקפה, מתחקור ראשוני עולה כי בעקבות ויכוח שהתגלע בין תלמידי ישיבה בעיר דקר החשוד את אחד הצעירים וברח מהמקום.

הצעיר שנדקר פונה על ידי מד"א במצב קשה לביה"ח תל השומר. מצבו הוטב. החשוד הנמלט אותר על ידי המשטרה. ראש הישיבה הגאון הרב זקס, עורר את התלמידים בקריאה להתחזק לאור המקרה בבין אדם לחברו. ולקבל מחר תקנות על תענית דיבור.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.