מעצרו של הרב אברהם גוגיג הוארך ב-4 ימים

המשטרה ביקשה היום (ראשון) להאריך את מעצרה של ראשת העיר מרים פיירברג בשמונה ימים ואת מעצר עורך הדין החרדי שהרים את ישיבת ראדין בנתניה. { שוחד בנתניה}

החשד לשוחד בנתניה: המשטרה ביקשה היום (ראשון) להאריך את מעצרה של ראשת העיר מרים פיירברג בשמונה ימים בנימוק כי שחרורה של פיירברג ישבש את החקירה המורכבת.

מוקדם יותר,  בית משפט השלום בראשון לציון את המעצר של בנה של פיירברג, עו"ד צפריר פיירברג, בשלושה ימים: המעצר הוארך בהסכמת הצדדים

. גם מעצרו של החרדי  בפרשה, עו"ד  ר' אברהם גוגיג, מי שקשור לישיבת ראדין בנתניה הוארך בארבעה ימים. גוגיג הוא נכד האדמו"ר מקוידנוב.

על פי החשד גוגיג קיבל מעיריית ירושלים קרקע לבניית בית כנסת בשכונת גבעת מרדכי שנמצא כעת בתהליכי בניה מתקדמים. הקצאת הקרקע אושרה לו זאת על אף שכתובת עמותת ישיבת 'ראדין' רשומה בנתניה ופעילותה נמצאת בחקירה בימים אלה.

עוד נחקר מדוע  ״ישיבת ראדין״ תוקצבה בסכום של מאות אלפי ₪ והקשר בין האבא לבנו, בין היתר, הרב גוגיג מוסר שיעורים בדף היומי.

אברהם תשובה, אחיו של איש העסקים יצחק תשובה, שוחרר למעצר בית של 15 ימים תחת הגבלים: הוא הפקיד את דרכונו וערבות כספית.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מדוע לא חוקרים את חברי מועצת העיר ירושלים, בועדת ההקצאות העירונית, ברוב של 5 כנגד 4 נדחתה בקשת ההקצאה לישיבת ראדין.
    כעבור 72 שעות, במועצת העיר ירושלים, בלחץ אישי של ראש העיר ניר ברקת מועצת העיר אישרה את ההקצאה לישיבת "ראדין" ברוב של 0 מתנגדים להקצאה ו12 תומכים.

    מה לברקת ולישיבה זו?

    מוטקה |
    הגב