אחיו של שליסל שנעצר לומד בכולל סורצקין במודיעין עילית: "מעצר הזוי"

מיכאל אחיו של הרוצח נעצר על ידי המשטרה בחשד שתיכנן לפגוע בצועדים: מיכאל שליסל לומד בכולל של הרב סרוצקין במודיעין עילית ונחשב לאחד מבני העלייה. חבריו בכולל "הוא אברך רציני – זה מעצר הזוי".

"מעצר הזוי ותמוה":  משטרת י-ם עצרה את מיכאל שליסל, אברך שלומד בכולל 'עטרת שלמה' בחשד שתיכנן לפגוע בצועדים במצעד התועבה.

מיכאל הוא אחיו של רוצח שירה בנקי ז"ל, נעצר בחשד שתכנן לפגוע במשתתפי מצעד התועבה שייערך מחר בבירה.

לקוקר נודע כי מיכאל לומד בכולל של הרב סרוצקין, "עטרת שלמה" במודיעין עילית ונחשב לאחד מבני העלייה. חבריו בכולל היו המומים כששמעו כי הוא נעצר, "הוא אברך רציני לא מתאים לו – זה פשוט מעצר הזוי", אומר לנו אחד מחבריו לספסל הלימודים.

מיכאל נעצר בעקבות מידע מודיעיני, הובא לדיון בהארכת מעצרו ובית המשפט האריך את מעצרו ביממה בלבד – כך שהוא ישוחרר באחת בצהריים, שעות לפני המצעד.

בית המשפט דחה את בקשת המשטרה להאריך את מעצרו בחמישה ימים. במהלך הדיון הציגה המשטרה חומר חסוי ובא כוחו של שליסל, עו"ד איתמר בן גביר, טען כי האח נעצר רק בגלל היותו אחיו של ישי שליסל.

"המשטרה היסטרית ומבקשת לכסות על הפשלה של שנה שעברה במעצרי שווא של בני משפחת שליסל למרות שבמשטרה יודעים שהם התנגדו למעשה", הוסיף בן גביר. "איש בחטאו יענש ולהיות אח של ישי שליסל זה לא חטא", הדגיש.

קודם לכן עוכבו לחקירה אמו וארבעה מאחיו של הרוצח ממצעד הגאווה הקודם, ישי שליסל, בחשד שהתכוונו להפריע להתנהלות המצעד. למרות האיומים,

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.