מעצר נכד האדמו"ר: הפגנת ענק בגאולה

בעקבות מעצרו של נכד האדמו"ר מתולדות אהרן מפגינים בשעה זו אנשי העדה החרדית בגאולה בירושלים, במקביל, סוכם בין גפני לליברמן כי נכד האדמו"ר ישוחרר עד ראש השנה

מאות אנשי העדה החרדית הפגינו היום בירושלים, בעקבות מעצרם של עריקים, בראשם נכדו של האדמו״ר מתולדות אברהם יצחק -אברהם יצחק טויב. בנוסף הפגינו על מעצרם של שני חסידי ברסלב שנעצרו בדרכם לאומן ואשה חרדית – מעיין קול, חוזרת בתשובה שהחלה תהליך גיוס שבאמצעו התחזקה והתקרבה לדת.

אתמול, הבטיחו המפגינים כי לאחר ההפגנה יחלו לצעוד לכיוון לשכת בגיוס השוכן ברחוב רשי בעיר, ״להניף את דגל המלחמה״ נכתב בהודעה. בהפגנה השתתפו ראשי העדה החרדית והאדמו״ר מתולדות אברהם יצחק, גם חסידי החצר היריבה -תולדות אהרון נקראו להשתתף בהפגנה.

ממשטרת ירושלים נמסר כי אזור כיכר השבת נחסם לתנועת כלי רכב עקב הפגנת חרדים במקום על רקע מעצר משתמט גיוס על ידי צה"ל. המשטרה ערוכה במקום.

במקביל דווח כי לאור פנייתו היום של יו"ר ועדת הכספים ח"כ הרב משה גפני, אל לשכת שר הביטחון מר אביגדור ליברמן, סוכם כי נכדו של האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק ישוחרר מהכלא הצבאי עד ראש השנה. כמו"כ מעיין קול תשוחרר אף היא מהכלא.

צילום מחאת החרדים הקיצונים

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.