מעצר נערת הסמינר מצפת: הקנאים יצאו למחות

המוני אנשי העדה החרדית מפגינים בשעה זו בירושלים, כנגד מעצרה של בחורה חרדית תושבת צפת שנאסרה על ידי הצבא – צפו בתיעוד

המוני אנשי העדה החרדית מפגינים בשעה זו בירושלים, כנגד מעצרה של בחורה חרדית תושבת צפת שנאסרה על ידי הצבא, וזאת בגין עריקות.

המפגינים יצאו בתהלוכה מרחוב שבטי ישראל במאה שערים לעבר איזור הרכבת הקלה בפאתי גבעת התחמושת, וקראו קריאות בגנות הגיוס לצה"ל.

בארגונים הנאבקים כנגד הגיוס מדווחים היום על מעצר אכזרי של בחורה חרדית המתגוררת בצפת, הבחורה, ורד שושן, נעצרה באישון לילה בעיה"ק צפת

צילומים: מורדכי – מחאת החרדים

בהודעת הקנאים נמסר: "לב מי לא יחרד למשמע הבשורה הקשה בדבר בת ישראל שומרת תורה ומצוות ממשפחה חרדית בצפת אשר נעצרה אמש באכזריות נוראה מאחורי סורג ובריח ע"י קלגסי המשטרה הצבאית שפרצו באישון לילה לביתה בנסיון לגייסה לצבא השמד רח"ל. זאת לאחר כשנתיים ששלחה את תצהיר הדת לצבא, וכעת הם מעמידים פנים בעזותם כאילו לא קיבלוהו כדרכם לאחרונה רח"ל".

בעקבות המעצר, מבטיחים בארגונים הנאבקים נגד הגיוס כי היהדות החרדית נערכת לקראת מחאות אדירות ונוראות שיזעזעו את אמות הספים בכל העולם כולו

"הציבור נקרא להתפלל עבור 'ורד בת רחל' הנתונה בשביה שתנצל מכפות ידיהם הטמאות ותצא מאפילה לאורה במהרה". נאמר בהודעה.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בקרוב בהר ציון תהיה לפליטה והיה קדש!'. אמן ואמן".

  בקרוב יום ד' … ובהר ציון תהיה לפליטה והיה קדש!'. אמן ואמן".

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. לב מי לא יחרד למשמע הבשורה הקשה המזעזע בדבר בת ישראל כשרה, צנועה וטהורה, בעלת מידות טובות וכו' שומרת כל התורה כולה ומצוותה, ממשפחה חרדית בצפת עיה"ק, אשר נעצרה אמש באכזריות נוראה, כמו שעשו הגרמנים ימ"ש וזכרם!!! מאחורי סורג ובריח ע"י הרשעים, המיסיונרים, העמלקים, קלגסי המשטרה הצבאית, שפרצו באישון לילה לביתה, בנסיון לגייסה לצבא השמד והזימה רח"ל. וכל זאת לאחר כשנתיים ששלחה את תצהיר הדת לצבא, וכעת הם מעמידים פנים בעזותם כאילו לא קיבלוהו כדרכם לאחרונה רח"ל". ובעקבות המעצר, מבטיחים בארגונים החשובים הנאבקים כל יום נגד חידוש גזירת גיוס השמד והזימה של "יהדות התורה", כי היהדות החרדית נערכת היום לקראת מחאות אדירות ונוראות שיזעזעו את אמות הספים בכל העולם כולו. הציבור נקרא להתפלל עבור 'ורד בת רחל' הנתונה בשביה בין עוכרי ישראל, חילונים ממש, תלמידי וממשיכי דרף הטמאה של העמליקי הרשע מרושע המשומד בן גוריון ימח שמו וזכרו לעד ולעולמי עולמים, שתנצל מכפות ידיהם הטמאות בקרוב, ותצא מאפילה לאורה במהרה בימינו אמן.

  לב מי לא יחרד למשמע הבשורה הקשה המזעזע בדבר בת ישראל כשרה, צנועה וטהורה, בעלת מידות טובות וכו' שומרת כל התורה כולה ומצוותה, ממשפחה חרדית בצפת עיה"ק, אשר נעצרה אמש באכזריות נוראה, כמו שעשו הגרמנים ימ"ש וזכרם!!! מאחורי סורג ובריח ע"י הרשעים, המיסיונרים, העמלקים, קלגסי המשטרה הצבאית, שפרצו באישון לילה לביתה, בנסיון לגייסה לצבא השמד והזימה רח"ל.

  וכל זאת לאחר כשנתיים ששלחה את תצהיר הדת לצבא, וכעת הם מעמידים פנים בעזותם כאילו לא קיבלוהו כדרכם לאחרונה רח"ל".
  ובעקבות המעצר, מבטיחים בארגונים החשובים הנאבקים כל יום נגד חידוש גזירת גיוס השמד והזימה של "יהדות התורה", כי היהדות החרדית נערכת היום לקראת מחאות אדירות ונוראות שיזעזעו את אמות הספים בכל העולם כולו.

  הציבור נקרא להתפלל עבור 'ורד בת רחל' הנתונה בשביה בין עוכרי ישראל, חילונים ממש, תלמידי וממשיכי דרף הטמאה של העמליקי הרשע מרושע המשומד בן גוריון ימח שמו וזכרו לעד ולעולמי עולמים, שתנצל מכפות ידיהם הטמאות בקרוב, ותצא מאפילה לאורה במהרה בימינו אמן.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב