מעצר עד תום ההליכים כנגד אב בית חרדי

היום תוגש הצהרת תובע ובקשה למעצר עד תום ההליכים כנגד אב בית בישיבה, שנעצר בראשית חודש אפריל בחשד לביצע עבירות קשות בקטינים, בהם בנו בן ה 10 { "התעלל בבחורים"}

היום תוגש הצהרת תובע ובקשה למעצר עד תום ההליכים כנגד אב בית בישיבה, שנעצר בראשית חודש אפריל בחשד לביצע עבירות קשות בקטינים, בהם בנו בן ה 10

בראשית חודש אפריל פתחו חוקרי משטרת ישראל בחקירה סמויה עקב מידע שהתקבל אודות גבר (40, ירושלים) המשמש כ'אב בית' בישיבה גדולה במרכז ירושלים, בחשד שביצע מעשי סדום קשים בקטינים במהלך השנה האחרונה ובמסגרתה נאספו ממצאים וראיות הקושרים את החשוד לביצוע המעשים.

החקירה הרגישה הפכה גלויה עם מעצרו של החשוד בתאריך 6.4.17 במסגרתה נגבו עדויות מקטינים בגילאי 10-17 הלומדים בישיבה ובשיתוף חקירות ילדים וגורמי רווחה, בהם העידו הקטינים על הדרך בה נקשר אליהם החשוד באמצעות מניפולציות שונות שהובילו , עפ"י החשד, לעשרות מקרים במהלך השנה האחרונה בהם עפ"י החשד ביצע החשוד עבירות קשות בהם מעשי סדום ומעשים מגונים תוך שכופה עצמו ומאיים כי יפגע בהם במידה ויחשפו את מעשיו.

עפ"י החשד נהג לבצע את המעשים הקשים במחסן הסמוך למבנה הישיבה וכן במקומות נוספים בהם גני ילדים השייכים לישיבה. עוד עלה כי עפ"י החשד ביצע מעשי סדום גם ב 4 ילדיהם של משפחה המתגוררת בשכנות עמו.

עם התקדמות החקירה, הגיעו החוקרים לקורבנות נוספים ששיתפו פעולה ודיווחו למשטרה על האירועים הקשים. ביניהם גם בנו של החשוד בן ה – 10 , במהלכה עלה כי עת שהיו בביקור באומן יחד עם קטינים נוספים, פגע בהם החשוד מספר פעמים.

כאמור, החשוד נעצר ונחקר ביחידה המרכזית בירושלים בגין העבירות החמורות, בהן 'מעשי סדום בקטינים', 'איומים', 'מעשה סדום בבן משפחה' ו'מעשה מגונה בקטין'.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת, והיום (ד'), יובא החשוד לדיון בבית משפט במסגרתו תוגש כנגדו הצהרת תובע ובקשה להאריך מעצרו עד תום ההליכים נגדו.

מהמשטרה נמסר, חקירה מאומצת , מקצועית ורגישה שהחלה כסמויה והפכה גלויה הביאה לחשיפת עבירות מין קשות שעפי החשד ביצע החשוד בקטינים בהם בנו תוך ניצול מעמדו.

המשטרה תנקוט ביד קשה ותפעל כל שביכולתה למצות את מלוא חומרת הדין עם החשוד ובמקביל פועל תבשיתוף גורמי הרווחה לאיתור קורבנות נוספים שנפגעו ממעשיו הקשים של החשוד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.