בעקבות דברי אדמו"ר חשוב נגד המדינה שנתפרסמו במעריב טוקבקיסטים מגיבים בדברי נבלה פוגעניים

"הייתי מרוצץ לנבל את ראשו במוט בייסבול", כך כתב טוקטוביסט חמום מוח בשם פישלזון באתר NRG מעריב. ועוד דברי נבלה פוגעניים נגד אדמו"ר ואיש חשוב בישראל.

(יצויין כי בעקבות הפרסום אתר מעריב הסיר את דברי הטוקבקיסט אך לא הסיר את דברי ההסתה והנבלה האחרים באתר)

זאת בעקבות דברי האדמו"ר מצאנז השבוע בבית מדרשו  שבנתניה אשר התפרסם בכלי התקשורת, האדמו"ר התייחס על הגזירה לשיויון בנטל והקיצוצים המתוכננים: "האם ב'סמרטוט על עץ' ובשיר של איזה שיכור נקבע מושג של שלטון ומדינה, כולם רואים בחוש שמרשעים יצא רשע".

לדברי הרבי מצאנז, "עלינו לשאול בקול גדול, האם מדינה שברוב שטחי ריבונותה מפחד יהודי ללכת ברחוב, הלזה עצמאות יקרא?" בתגובה לטענה המקובלת שבישראל זוכה עולם הישיבות לפריחה חסרת תקדים,  ולמרות הכל הוסיף האדמו"ר: "הכל נוסד למרות תעלוליהם ולמורת רוחם" הוא קרא "להגביר חיילים"… "לתורה".

מנכ"ל עמותת חדו"ש לחופש דת ושוויון עו"ד אורי רגב אשר אוכל חרדים לארוחות בוקר, אמר בתגובה ש"נראה שהרחקת יהדות התורה מעטיני השלטון ומוקדי הכוח מעבירה את בכיריה על דעתם, וגורמת להם לחשוף באופן ברור ובוטה יותר את גישתם האנטי-ציונית". לדברי רגב, "טוב שהלברשטם חושף את גישתה האמתית של יהדות התורה וטוב עוד יותר שהוא עושה את זה ממש ערב יום העצמאות, ובעת גיבוש תקציב המדינה".

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.