בית שמש – לא תאמינו מה לא עושה התקשורת כדי להסית נגד החרדים ב'הדרת נשים'

אחד מתושבי העיר הנוהג לקום בשעת אשמורת הבוקר מוקדמת ללימודים בבית המדרש, התקשר למערכת עיתון "המבשר", וסיפר כי לתדהמתו ראה בשעה מוקדמת מאוד צלם של חברת תקשורת ממקם עצמו ליד שלט המוצב ליד בית הכנסת המבקש מציבור הנשים לא לעמוד ליד הפתח בשעת התפילה אלא לעמוד במעבר לכביש, יחד עם עוד כמה צלמים.

איש תקשורת זה הביא עמו כמה נשים שנעמדו ליד השלט, אחד הכתבים התחפש לחרדי עם כיפה לראשו, והחל בביום קריאות גנאי לעברן שיסתלקו מהמקום ויעברו לצדו השני של הכביש.

האברך סיפר עוד, כי נדהם לראות, שכדי להבטיח שהצגת מקרה האלימות תיעשה באופן מושלם, כדי שיהיה סיפק בכך להסית כנגד החרדים, ביקש ממנו לחזור על כך כמה פעמים, עד שהצליח לצלם הצגה מושלמת שמוציאה את הצבור החרדי מושמץ.

עם זאת כתב העיתון מוסיף, כי הסיפור עם היריקה המפורסמת שאירע לפני שנה בבית שמש, אשר שימש כחומר בעירה בהכפשת הציבור החרדי, נעשה אף הוא בצורה דומה, ע"י משרד יחסי ציבור ובשיתוף פעולה של ערוצי התקשורת.

המקרה בשעתו בבית שמש, אף היה תחילת הקמפיין של אחד מנציגי מפלגת 'יש עתיד' במערך ההסתה כנגד הצבור החרדי, אשר הגיע עד לכך שנשיא המדינה יצא בגינוי חריף כנגד הצבור החרדי בשעתו, וראש הממשלה אף הגדיל לעשות ובפתיחת ישיבת הממשלה במשך שבועיים בגינוי המקרה תוך הכפשת החרדים.

אישי צבור אמרו, שמקרה זה מוכיח שכל הדרכים כשרות כדי לפגוע ולהסית בחרדים, בפרט בתקופה זו כאשר מפלגת 'הבית היהודי' ו'יש עתיד' הכריזו על מסע החרמה כנגד הצבור החרדי, והם אף מתכוננים יחדיו לכפות כפיה חילונית על החרדים לקראת הבחירות לרשויות המקומיות שעתידים להיות בעוד מס' חודשים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.