מערכת ראש אלחוטית לטלפון – מדונה אלחוטית לעבודה נוחה

כיצד ניתן לשדרג את המענה הטלפוני בעסק? ומהם היתרונות של מדונה אלחוטית? כל זאת ועוד לפניכם

אחד מן הצרכים החשובים של כל משרד הוא האפשרות לנהל מרכזיה טלפונית מבלי שהאדם המטפל בשיחות האלה יצטרך להטריח את עצמו בהחזקה של שפופרת בכל פעם שנכנסת שיחה. הדבר אינו נוח במיוחד במצבים בהם מדובר במרכזנית אשר מקבלת מספר רב מאוד של שיחות במהלכה של שעה בודדת אחת וכך לאורכו של יום שלם. אחד הפתרונות הנהדרים אשר יצאו לקהל משרדים רחב הוא השימוש במערכת ראש לטלפון אשר מתחברת בקלות לכל מרכזיה טלפונית ומשחררת את האדם שצריך לענות לכל הטלפונים הרבים מבלי להתאמץ עם החזקה של שפופרת צמודה לאוזן, בפרט כאשר עובדים בד בבד עם המחשב ומקלידים מידע בהתאם לשיחה.

משדרגים את המענה הטלפוני

כאשר לקוח מטלפן על מנת קבל כל סוג של שירות הוא רוצה לקבל את השירות הכי טוב שיש, וקבלה של שיחה מבלי שתהיה האפשרות לנהל את השיחה בצורה נוחה פיזית מקשה במאוד על ניהול השיחה על ידי הטלפן, שבסופו של דבר מעניק שירות שאינו הכי טוב שיש עבור הלקוח. ברגע בו מבצעים שימוש במערכת ראש אלחוטית או חוטית לטלפון המצב משתנה לאין שעור לטובת הטלפן והאדם אשר עונה לשיחות במרכזיה, מכיוון שמרגע זה והלאה ניתן לנהל את השיחה תוך כדי עבודה עם המחשב במידה וזה הצורך באותו הרגע עבור השירות בשיחה זו, ואפילו ניתן להתרחק מן היחידה של מדונה אלחוטית עד למאה מטרים במידה וצריכים לגשת לייעוץ עם עובד אחר, להביא מסמך ממקום מרוחק יותר או מכל סיבה שהיא. כבר אין גורם מפריע ברגע בו מרימים בשיא הפשטות את האוזנייה האלחוטית ומבצעים שיחה בצורה הכי אפקטיבית.

מהם היתרונות של מדונה אלחוטית

  • אוזנייה אלחוטית וחוטית מספקות מענה מהיר ללקוחות מבלי שצריך להרים את השפופרת.
  • שימוש באוזניה מסוג מדונה אלחוטית מאפר מקסימום של שמיעה עם כיוון עוצמת השמע אל הרמה המתאימה אישית.
  • מכיוון שמדובר באוזנייה המולבשת רק על אוזן אחת ניתן להקשיב גם אל הנעשה מלבד השיחה עם הלקוח בטלפון.
  • המשקל של האוזנייה האלחוטית הינו קל ביותר ואינו יוצר הפרעה פיזית אדם שעליו היא מולבשת.
  • טווח הקליטה של מדונה אלחוטית הוא רחב ומגיע עד למאה מטרים מן היחידה של הבסיס.
  • איכות השמע בכל שיחה שמקיימים עם אוזנייה אלחוטית איכותית רק מועצמת על ידי מסנן רעשים מתקדם שמשאיר את רעשי הסביבה מחוץ לשיחה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.