מעשה במתגרש סדרתי שעוגן על ידי אשתו השמינית

מתגרש סדרתי שבר היום את השיא כאשר התגרש בפעם השמינית בבית הדין הרבני האזורי בירושלים. דווקא הגט השמיני היה כרוך בקשיים לאחר שאשתו השמינית עיגנה אותו

מתגרש סדרתי שבר היום את השיא כאשר התגרש בפעם השמינית בבית הדין הרבני האזורי בירושלים. דווקא הגט השמיני היה כרוך בקשיים לאחר שאשתו השמינית עיגנה אותו.

מדובר בירושלמי הנוהג להתחתן ולהתגרש שוב ושוב. בפעם השמינית הוא התחתן עם רווקה וחיי עמה ארבעה חודשים אבל כשרצה להתגרש שוב היא ברחה ונעלמה. האיש פנה לבית הדין הרבני האזורי בירושלים בתביעת גירושין אבל האישה לא הגיעה לדיונים כמה פעמים למרות שהוצאו צווי הבאה. בית הדין הורה לבעל לנסות ולאתר אותה לאחר שסיפר כי היא נוהגת לשוטט בין קברי הצדיקים ברחבי הארץ, להתפלל וללון שם.

לאחר שהבעל נכשל במאמציו לאתרה הפנו הדיינים את הנושא לטיפולו של אגף העגונות בהנהלת בתי הדין הרבניים. באמצעות חוקר פרטי אותרה האישה במהירות כשהיא שוהה בדירה פרטית בתל אביב. האישה נעצרה ושהתה במשך הלילה בבית המעצר בכלא נווה תרצה ולמחרת הובאה לבית הדין הרבני האזורי בירושלים וסירבה להתגרש.

הדיינים האב"ד הרב מרדכי רלב"ג והדיינים הרב יקותיאל כהן והרב עמרם אלחדד דרשו מהבעל להעניק לה פיצוי כספי בשל מצבה הכלכלי הקשה, וזאת מאחר שלא הייתה לה כתובה המחייבת זאת. הדיינים שוחחו ארוכות עם הבעל ושכנעו אותו בסופו של דבר לפצות את האישה בסכום של שנים עשר אלף שקלים, והיא הסכימה לקבל את הגט.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.