מעשי סדום: אישום חמור כנגד מתי בן דוד

  פרקליטות מחוז ירושלים, הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד מתתיהו בן דוד בגין ריבוי עבירות ומעשים חמורים בשש מתלוננות אשר עבדו תחתיו

פרקליטות מחוז ירושלים, באמצעות עו"ד ליזו אבקסיס- וולפוס הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד מתתיהו בן דוד בגין ריבוי עבירות ומעשים חמורים בשש מתלוננות אשר עבדו תחתיו.

על פי כתב האישום, בין השנים 2011 עד סוף שנת 2016 היה הנאשם בעלים- שותף של משרד פרסום בשם חברת "אי מדיה 1 בע"מ". במהלך התקופה, התמזג משרד הפרסום עם חברת פרסום נוספת בשם "גל- אורן" והנאשם שימש כסמנכ"ל ולאחר מכן כמנכ"ל של כלל חברות הבת של משרד הפרסום.

במהלך כהונתו בתפקידים אלה, נהג הנאשם לנצל את סמכותו ומרותו כדי להטריד  ולעבור עבירות חמורות בעובדות משרד הפרסום, נשים צעירות מהמגזר החרדי, שהיו כפופות לו באותה העת .

על פי כתב האישום הנאשם נהג לחזר אחר עובדות המשרד, להחמיא להן לעיתים תכופות על הופעתן החיצונית, לשאול אותן שאלות אישיות, ואף לקרוא להן ללשכתו לעיתים תכופות, אף אם שגרת יום העבודה לא דרשה זאת.

הנאשם נהג להאדיר את מעמדן של חלק מהעובדות במשרד בעיני שאר עובדי המשרד ויצר את התחושה כי עובדות אלו מועדפות עליו תוך שהוא משנה את מעמדן המקצועי במשרד הפרסום ומרומם אותן ביחס לשאר עובדי משרד הפרסום. בחלק מן המקרים, העירו העובדות לנאשם על התנהגותו וביקשו ממנו במפגיע לחדול מכך. כאשר העובדות לא נעתרו לחיזוריו, נהג הנאשם להתנכל להן, לאיים עליהן בפיטורים, ואף לא לדבר איתן מטוב ועד רע.

במעשיו, כפי שמפורטים בכתב האישום, ביצע הנאשם מעשי הטרדה ללא הסכמה, מעשי סדום ואינוס ללא הסכמה וכן תוך ניצול מצב אחר המונע ליתן הסכמה חופשית, וכן מעשי אינוס תוך ניצול מרות. הכל תוך ניצול מעמדו ומרותו על עובדות הכפופות לו.

 

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לקח את העו"ד של האנסים הוא יפסיק לחייך שיבין מה אחוז ההצלחה של עטרי . או שישאל את יוסי כהן נהג המונית שהסיעה ילדה מאשדוד לבית שמש ולבסוף נטש אותה ללא שום מעשה אינוס שקיבל חמש שנים בפנים

    007 |
    הגב