מפגינים פגשו את ליצמן: "הורג אותנו" (וידאו)

מספר תושבים בגולן מחו כנגד החלטתו של ליצמן להחזיר את הפלרת המים, אותם מפגינים הגיעו עד רכב הממשלה בו שהה ליצמן, ונשאו כרזות בגנות ההחלטה. צפו { הפלרת המים}

מפגינים נגד ליצמן בגולן: לאחרונה פורסם שסגן שר הבריאות יעקב ליצמן החליט להחזיר את הפלרת המים – החדרת חומצה פלואורידית למי השתייה, בטענה שהפעולה הזאת עוזרת לשמור על בריאות הפה של הציבור.

צריך אדם אחד, להפסיק את הרעלת המים !

מה הסיכוי שליצמן יגיע עד אלי ?צריך אדם אחד, להפסיק את הרעלת המים !ליצמן, הקב"ה מסתכל..ישיבת הממשלה התקיימה היום ליד ביתי, בגולןיצאתי עם המשפחה לתפוס את ליצמן. וזה מה שקרה.מה הסיכוי שליצמן יגיע עד אלי ? ויתבונן ולו לרגע, ישר אל תוך עצמו.אגב, הוא ראה את השלט ואז הראה לי בחזרה בקבוק של מינרלים,שאלתי אותו מה עם אנשים שאין להם כסף לקנות מינרלים.הוא לא שמע, החלון היה סגור.

‎Posted by ‎מעלים את התדר‎ on‎ ראשון 17 אפריל 2016

הפעולה שלו מבטלת החלטה קודמת של שרת הבריאות לשעבר יעל גרמן, שהפסיקה רק לפני כשנה את הפלרת המים בישראל.

בשל כך, הפגינו מספר תושבים בגולן כנגד החלטתו של ליצמן, אותם מפגינים הגיעו עד רכב הממשלה ונשאו כרזות בגנות ההחלטה.

וכף כתב אחד המפגינים, ישיבת הממשלה התקיימה היום ליד ביתי, בגולן יצאתי עם המשפחה לתפוס את ליצמן. וזה מה שקרה. "אגב, הוא ראה את השלט ואז הראה לי בחזרה בקבוק של מינרלים", הוא תיאר בדף הפייסבוק, "שאלתי אותו מה עם אנשים שאין להם כסף לקנות מינרלים. הוא לא שמע, החלון היה סגו"ר.
נדמה שהדעות בנושא הפלרת המים חלוקות, ושני הצדדים מביאים תימוכין לעמדתם בדמות מחקרים שונים וחוות דעת של אנשי מקצוע. נקדים ונאמר שיש כמובן צד פוליטי, חברתי ומוסרי משמעותי להחלטה כזאת, כמו בסוגיות רבות נוספות של בריאות הציבור. כאן לא נעסוק בפן הזה, למשל בשאלה אם נכון לכפות על הציבור ליטול מינונים מסוימים של פלואור במים כדי להגן עליו נגד עששת.

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.