מפגיני השמאל הפריעו למנדלבליט לומר קדיש על אמו

חה״כ נאוה בוקר אמרה בעקבות האירועים בפתח תקוה: ״הערב נעשה מעשה בזוי, נחצו קווים אדומים"

עשרות מפגיני שמאל הגיעו השבת לבית הכנסת שאליו הגיע היועמש מנדלבליט להגיד קדיש על אמו, ומנעו ממנו לומר קדיש.

במערכת הפוליטית תקפו את מפגיני השמאל על התנהגותם. שרת המשפטים איילת שקד הגיבה: "קווי המחאה הלגיטימית נחצים בתקופה האחרונה. הטרדה בשבת ובבית כנסת של היועמ"ש זו בריונות אלימה והתנהגות מבזה".


חה״כ נאוה בוקר אמרה בעקבות האירועים בפתח תקוה: ״הערב נעשה מעשה בזוי, נחצו קווים אדומים. לאחר גיליוטינות, אמירות גזעניות, קריאות מוות לציונות, הגענו הערב לנקודת השפל הנמוכה ביותר – מפגיני השמאל הגיעו לבית הכנסת בפתח תקוה ומנעו מאביחי מנדלבליט לקרוא קדיש על אמו המנוחה.

מדובר בלא פחות, מפגיעה חמורה בזכות היסוד הראשונה במעלה לאדם – חופש הדת והפולחן. אני מזועזעת מהמעשה הנורא ומקווה שעמיתיי למפלגות האופוזיציה ימהרו ויגנו את המקרה.״

ח"כ מרב מיכאלי, אמרה בעקבות האירועים בהפגנה בפתח תקווה: אין גבול לחרפה של אלה שהגיעו לבית הכנסת שאליו הגיע היועמש מנדלבליט להגיד קדיש על אמו. זאת התנהגות מחפירה ומבישה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. למה הם אומרים על המוחים שמדובר בהתנהגות הראויה לכל גינוי? למה זה ממש בושה וחרפה? ולמה הם אומרים אלה אנשים קיצוניים שמפיצים הסתה ושקרים? בכלל לא! ולמה הם אומרים שאין למוחים הם שום מעצורים? ולמה הם אומרים שהמוחים נחצים פה קוים אדומים? הרי על פי חוק מדינת ישראל מותר למחות!!! ועל פי תורתינו הק' חייבים למחול על מסית ומדיח כזה... דרך אגב: מסית = הוא יהודי המסית יהודי אחר לעבוד עבודה זרה. למעשה כזה איסור מיוחד בתורה, והוא אחד מתרי"ג מצוות. על פי ההלכה בזמן שבית המקדש קיים, עונשו של המסית הוא סקילה.

  למה הם אומרים על המוחים שמדובר בהתנהגות הראויה לכל גינוי?
  למה זה ממש בושה וחרפה?
  ולמה הם אומרים אלה אנשים קיצוניים שמפיצים הסתה ושקרים? בכלל לא!
  ולמה הם אומרים שאין למוחים הם שום מעצורים?
  ולמה הם אומרים שהמוחים נחצים פה קוים אדומים?
  הרי על פי חוק מדינת ישראל מותר למחות!!!
  ועל פי תורתינו הק' חייבים למחול על מסית ומדיח כזה…

  דרך אגב: מסית = הוא יהודי המסית יהודי אחר לעבוד עבודה זרה. למעשה כזה איסור מיוחד בתורה, והוא אחד מתרי"ג מצוות. על פי ההלכה בזמן שבית המקדש קיים, עונשו של המסית הוא סקילה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב