מפגש פסגה: מרן האדמו"ר מגור והראשון לציון ניחמו את רבני אבוחצירא (גלריה)

משפחת המקובלים המובילה בעולם היהודי יושבת ובשעה האחרונה אורח רם מעלה בבית האבלים. מרן האדמו"ר מגור הגיע לנחם את האדמו"רים לבית משפחת אבוחצירא.

טוב ללכת אל בית האבל. התרגשות הערב באוהל האבלים של רבני משפחת אבוחצירא, עם בואם של מרן האדמו"ר מגור ושל הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף לנחם את האדמו"רים המקובלים. לצידם נראו גם רבנים בכירים נוספים שמצטרפים לזרם המנחמים הבלתי פוסק מאז היוודע דבר פטירתה של הרבנית מרגלית טולדינו ע"ה.

כאמור, לאור פטירתה המצערת יושבים שבעה אחיה, האדמורים רבי דוד, רבי יקותיאל, רבי ישועה ורחמים ורבי רפאל. מעמדה האיתן של המשפחה כבעולם החרדי והיהודי וקשריה הענפים מביא לגל של עלייה לרגל של מנחמים לאורך כל ימי השבעה.

הערב היו אלו כאמור מרן האדמו"ר מגור, הראשון לציון הרב יצחק יוסף, הרב שלום ארוש ורבנים נוספים שביקרו בבית המשפחה.

צפו בתמונות שצולמו במצלמת חובבים:

תמונה 5תמונה 4תמונה 3תמונה 2תמונה 1תמונה 1 (1)תמונה 5 (1)

הרב יצחק יוסף עם גור אצל אבוחצירא משיף (4)

הרב יצחק יוסף עם גור אצל אבוחצירא משיף (5)

הרב יצחק יוסף עם גור אצל אבוחצירא משיף (6)

הרב יצחק יוסף עם גור אצל אבוחצירא משיף (7)

הרב יצחק יוסף עם גור אצל אבוחצירא משיף (1)

הרב יצחק יוסף עם גור אצל אבוחצירא משיף (2)

הרב יצחק יוסף עם גור אצל אבוחצירא משיף (3)

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. במתונה הראשונה (הגדולה) וכן הרביעית ניתן לראות במרכז התמונה את הגאון הצדיק מרן הרב אריה יהודא הראל שליט"א חתנו של הבבא סאלי זיע"א והדוד של כל האדמורי"ם אבוחצירא, הרב הוא עניו גדול כך שאמנם שמו היה צריך להיות במרכז אך למעשה הוא יותר נסתר מנגלה, הרב גר בשכונת בית וגן בירושלים ומכהן כר"ם בישיבת קול יעקב הוא גאון עצום וקדוש עליון הבבא סאלי אמר עליו שברכותיו מתקבלות כמו הברכות שלו ממש. וכמו כן אשתו שהיא הבת של הבבא שאלי מדובר באשה קדושה מאוד, שאשתי התברכה ממנה לתמיד התקיימו הברכות. ואם כבר אז יש להם גם בנים קדושים ממש וגאונים גדולים מחברי ספרים חשובים, כולם ממש תלמידי חכמים מופלגים הגדול הוא הרב אוריאל שהוא ראש כולל ומקובל גדול וכן יש את הרב משה והרב אהרן והרב מאיר ועוד כולם גאונים וקדושים ה' ישמרם אמן.

  מרן הרב הראל שליט''א |
  הגב
  • נכון גם מכיר את הגאון הקדוש רבי הראל וכן את בניו הקדושים רבי אוריאל ורבי אהרן. וכן לאחרונה יצא לאור ספר פשוט נפלא ואדיר ע"י בנו של הרב הראל הגה"צ רבי מאיר שליט"א שאמנם פחות מפורסם אך עוד יתפרסם בוודאי ספר קדושת יעקב שאני אישית חושב שהוא חובה לכל אחד ממש רוצו לקנות אם לא אזל מהחנויות.
   כן זכיתי להתברך כמה פעמים מהקדוש רבי אהרן הראל מהכותל שהוא ממש אדם קדוש והתפילות שלו בוקעות את כל הרקיעים ממש כל מי שיראה אותו מתפלל בוודאי יחזור בתשובה, הוא נמצא הרבה בכותל כי הוא גר ברובע וכן שוהה הרבה בקבר דוד שם לומד ומתפלל ועושה הרבה יחודים ותיקונים. אשרינו שאלה בדורינו.

   דני |
   הגב
   • אכן אכן, אפשר לומר שהיחידים השרידים ממשפחת אבוחצירא שנשארו קדושי עליון באמת ודבוקים בתורה בקדושה נוראה הם רק בני משפחת הראל הקדושים שהם נכדי הבבא סאלי , בני ביתו הרבנית עישא תליט"א. שהם נסתרים ודבוקים בה' ממש פועלי ישועות ובקיאים בכל התורה כולה ממש, הם להבדיל משאר הבבות…. של המשפחה אינם חיים חיי פאר ועושר עם רכבי שרד ובתים מפוארים ……. אלא הם חיים חיי פשטותת ממש ככל האברכים וכמעט חיי עוני אבל כל תפילותיהם מתקבלות. הם הצדיקים האמיתיים. וידוע שהבבא סאלי אמר על חתנו הרב הראל שליט"א שהוא הכי קדוש במשפחה והכי קרוב אליו ושכל ברכותיו מתקבלות.

    רוני |
    הגב