העבודה החדשה של אלי ישי

כמו פוליטיקאים רבים בדימוס, גם יו"ר תנועת יחד פותח בקריירה זמנית של העברת הרצאות אודות סיפורו האישי. על העליה הפוליטית שהייתה לו, הנפילה הכואבת והדרך חזרה כלפי מעלה. {מפוליטיקה להרצאות}

רבים מהפוליטיקאים בישראל, ביניהם ראש הממשלה בנימין נתניהו וראש הממשלה לשעבר אהוד ברק, ניצלו את זמנם הפנוי בין הפעם הראשונה להיותם בפוליטיקה לבין הפעם השנייה כאשר שבו לחיים הפוליטיים, להעברת הרצאות וחוגי בית במהלכה סיפרו את סיפורם האישי.

גם יו"ר תנועת יחד, השר לשעבר אלי ישי בחר לפתוח בקריירה זמנית חדשה של מסירת הרצאות וחוגי בית. על פי הדיווח הבוקר בעיתון מעריב, אלי ישי נרשם למרכז הרצאות כדי שישווקו אותו ואת סיפורו, על חייו, על הדרך לצמרת, על הנפילה ועל הטיפוס חזרה.

אלי סיפר כי הוא מרגיש מצויין, ב"ה. לדבריו, "לא בחרתי בהפסקה הזו, אבל ברגע שזה קרה, אני נהנה מכל רגע ומודה כל רגע לקדוש ברוך הוא. אחרי הרבה שנים ומתחים כל הזמן, עבודה אינטנסיבית ומטורפת. הילדים גדלים. אני פתאום חי את המשפחה. אני רגוע לגמרי".

"אני מביא לכולם את הדוגמה שהבת שלי פעם ראשונה אומרת לי ‘אבא, כשאתה מדבר איתי אתה מדבר אלי', זה משפט חזק וכואב. וכל מה שקרה מתבקש. אין תלונות ואני לא מתלונן. עוד לא התחלתי עם ההרצאות, אבל דיברתי עם דליה הוכברג מהמרכז למרצים שאני אתחיל, נעשה את הכל בצורה מסודרת".

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אין על אליהו ישי.ה יברך אותו בכל ברכות התורה.יהי רצון שיצליח בכל מעשה ידיו.בהצלחה רבה רבה.

  חני |
  הגב
 2. יישר כח אלי, בע"ה לסבב הבא של הבחירות תגיע מוכן עם נבחרת ראויה בה תהיה נציגות לכלל גווני שומרי התורה והמצוות ותפתיע בגדול. נוכחותך במערכת הפוליטית חסרה.

  אייל |
  הגב
 3. הרבה הצלחה אלי גאים בך ומחכים לבחירות לבחור בך

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב