מפלגה מתפוררת • השר יצחק אהרונוביץ פרש מהחיים הפוליטיים

השר אהרונוביץ' הודיע על פרישה מהחיים הפוליטיים • אחרי 8 שנים של תפקידים בחיים הפוליטיים, סיכם השר לביטחון פנים עם יו"ר ישראל ביתנו ליברמן על פרישתו.

השר לביטחון פנים, יצחק אהרונוביץ', הודיע לפני זמן קצר (שישי) כי הוא פורש מהחיים הפוליטיים. לדבריו, לאחר שמונה שנים במערכת הפוליטית הוא סיכם אתמול עם יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, על פרישתו. "הייתה לי הזכות להיות שותף לתהליכים מקצועיים מורכבים, לנהל ולקדם באופן משמעותי את המשרדים שבראשם עמדתי", אמר.

ראש מפלגתו ליברמן הודה לאהרונוביץ' על כהונתנו: "בתפקידיו כשר לבטחון פנים וכשר התיירות תרם אהרונוביץ׳ תרומה גדולה למדינת ישראל, לביטחונה ולחוסנה ואני משוכנע שאהרונוביץ׳ ימשיך ויתרום למדינת ישראל ושאני נמשיך לשתף פעולה גם בעתיד". אהרונוביץ' הוא הבכיר השלישי במפלגה אשר פורש מהחיים הפוליטיים בשבועות האחרונים, לאחר השר עוזי לנדאו וח"כ דוד רותם, אך במקביל הצטרף למפלגה העיתונאי שרון גל.

בפרשת השחיתות, שבה נחקרו בכירים בישראל ביתנו, נתן אהרונוביץ' גיבוי למשטרה. אך בשבוע שעבר הוא שינה כיוון."פעם שישית שלפני בחירות פותחים בחקירה על מפלגה והעומד בראשה. כולנו צריכים לתהות מה קרה", אמר אהרונוביץ' באירוע שבתרבות בקריית ביאליק. "אני מקווה ומאמין שהשיקולים טהורים ומקצועיים, אבל אי אפשר שלא להבין שפעם שישית שנכנסים למערכת בחירות והופ, נפתחת חקירה. אלה התהיות והשאלות. אין לי ספק שזה פוגע במפלגה", הוסיף השר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.