מפלגת התושבים במודיעין עילית בחרה שם זהה לדגל: 'דת'

רשימת התושבים של מודיעין עילית בראשות עקיבא ולנשטיין קיבלה את האותיות – דת

רשימת התושבים של מודיעין עילית בראשות ולנשטיין קיבלה את האותיות – דת. האופוזיציה של גוטרמן במודיעין עילית בחרה שם זהה לזה של דגל בירושלים. האותיות שנבחרו למפלגת תושבים למען העיר בראשות עקיבא ולנשטיין הם "דת" כמו דגל בירושלים. כעת ממתינים לאישור סופי מפקיד ועדת הבחירות.

3 מפלגות אופוזיציה יתמודדו בבחירות למועצת עיריית מודיעין עילית וינסו להביא למהפך בעיר האברכים. לעת עתה, נדמה כי דגל – אגודה יקבלו לפחות 13 מנדטים, ויקנו לראש העיר גוטרמן קדנציה חמישית ברצף. במידה והתושבים יחליטו לצאת לקלפיות ולא להצביע לפי המיינסטרים- אזי שיש סיכוי להקמת גוש חדש שיערער על מעמדו של ראש העיר.

המפלגה שבאמת מאיימת על גוטרמן היא מפלגת תושבים למען העיר שהקים מתווך הנדל"ן ועורך הדין נתן רוזנבלט שהוא עצמו אינו מתמודד. בראש הרשימה עומד עקיבא ולנשטיין, 2. ברוורמן 3.מנחם קולדצקי. ולנשטיין, הוא אחיו של יעקב ולנשטיין שהודח מדגל התורה על ידי ראש העיר, וכעת הוא תומך במפלגה החדשה שנמצאת בחיתוליה.

אחד מאנשי המפלגה אומר לאקטואליק "אין לנו כל דבר נגד ראש העיר יעקב גוטרמן שתרם רבות למען העיר, אך יחד עם זאת צריך אופוזיציה שתבחן את התנהלות העירייה בכל המישורים, ויש לא מעט דברים שהעיר זקוקה לרענון ייעול וטיפוח. למרות שהעיר מתנהלת על ידי גוטרמן כמו מכונה מבחינת ניהול תקציב, עושה רושם שהעיר די נותרה תקועה ומשתרכת מאחורי ערים חרדיות רבות בהרבה נושאים כמו בעיית הפקקים,  תשתיות, ועוד מגוון בעיות שלא נפתרו, העיר צריכה דמות רעננה שתפיח רוח חדשה ותביא לשינוי, ובשביל כך קמה המפלגה ולכן נעשה כל מאמץ להכניס כמה שיותר חברים שאכפת להם משגשוגה של העיר שיקרה מאוד לליבנו".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.