מפנה משמעותי בפרשת נתניהו: המשטרה בודקת חשד לפלילים

הארץ חושף: בימים האחרונים חל מפנה משמעותי בבדיקת חומר נוסף הנוגע לנתניהו ויש חשש כי נתניהו מעורב בפלילים.

האם ראש הממשלה הולך ומסתבך? בשעה שנתניהו מזמן ללשכתו עשרות שגרירים ומלהטט את התקשורת לעיסוק בפרשה, המשטרה בודקת בשבועות האחרונים פרשת שחיתות שנוגעת לראש הממשלה אשר מדיפה ריח של פלילים כנגד ראש הממשלה.

על פי הדיווח של גדי ויץ בהארץ, הפרשה הזו מרכזת את מרב תשומת הלב של צמרת התביעה  בישראל, כעת חל מפנה משמעותי בבדיקת חומר נוסף הנוגע לנתניהו.

 

ביולי הודיע היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט על פתיחת בדיקה "בעקבות מידע שהתקבל בעניינים הנוגעים בין היתר לראש הממשלה", כלשון הודעת דובר משרד המשפטים.

על פי  הדיווח בהארץ, מידע שמסרו המקורות על העברה שיטתית של מתנות וטובות הנאה מאילי הון לבני הזוג נתניהו, אומת על ידי חלק מהעדים.

 

 

על פי הדיווח בהארץ,  על שולחנו של מנדלבליט הגיעו פרטי מידע נפיצים  חדשים הנוגעים לראש הממשלה, שמחייבים אותו בפתיחת חקירה פלילית כנגד ראש הממשלה אלא שמנדלביט

 

מטעמו של ראש הממשלה נמסר: "הכל קשקוש. מאז ניצחון נתניהו בבחירות האחרונות ועוד לפניהן עושים גורמים עוינים לראש הממשלה מאמצים כבירים להביא להפלתו, תוך הטחת האשמות סרק נגדו ונגד משפחתו. מדובר בשקר מוחלט. לא היה כלום ולא יהיה כלום".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.