מפתיע: זרקי נחלץ לעזרת הרב מצגר

הרב מצגר שבעבר נסע במחלקות ראשונות לכל העולם ולן בסוויטות נוצצות במלונות פאר נותר חסר כל, על פי הפרסום של ליאורה במעריב לרב הראשי לשעבר "אין לו אפילו את האמצעים הכספיים למימון משפטו שעומד בפתח". { "הרב מצגר נותר חסר כל"}

הרב יונה מצגר שנערך לקראת משפטו בימים מקבל סיוע לא צפוי מהמוהל הרב אבי זרקי שקורא לסייע לו בקרב המשפטי.

הרב מצגר שבעבר  נסע במחלקות ראשונות לכל העולם ולן בסוויטות נוצצות במלונות פאר נותר חסר כל, על פי הפרסום במדור הפפרצי של ליאורה במעריב לרב הראשי לשעבר "אין לו אפילו את האמצעים הכספיים למימון משפטו שעומד בפתח".

על פי ליאורה הרב מצגר מכר  את דירתו ודירותיהם של ילדיו עיקלה המדינה, ולא רק, גם את חשבון הבנק שלו וכספי הפנסיה המדינה עיקלה.

דווקא בימים קשים אלו מי שמנסה לעזור לו הוא הרב אבי זרקי, שעומד בראש עמותה שפותרת בעיות בירוקרטיות ומשפטיות מול מערכות אכיפת החוק השונות.

על פי הדיווח של ליאורה הרב מצגר פנה אישית לזרקי בבקשת סיוע. זרקי עצמו הגיב לליאורה,"את יודעת שאני שומר על חסיון הפונים אלי, אבל במקרה דנן, לאור הנסיבות האישיות המצערות, החלטתי לתת ביטוי פומבי בעמוד הפייסבוק של 'הגינות משפטית' לפגישתי עם הרב מצגר, במטרה לסייע לו, על מנת שיוכל להתמודד משפטית בצורה מכובדת. אומר לך את האמת, לא שיערתי את גודל המתקפה האינטרנטית עלי נוכח התייצבותי לעזור לחבר, תהא האשמה נגדו אשר תהא, מה גם ששמחתי לראות שיש עוד רבים שמתייצבים לימינו של הרב מצגר בימים הקשים העוברים עליו".

ומה תגובתו של הרב מצגר?"הרב זרקי הוא ידיד אמת, תודה רבה לך", הגיב הרב הראשי לשעבר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.