הרופאים מרגיעים את המקורבים: "מצבו של הרב שטיינמן יציב"

"בניגוד לשמועות מצבו של מרן הגראי"ל שטיינמן יציב", כך מסרו הרופאים בבית החולים מעיני הישועה שם מאושפז מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן בן ה-104. { קרב גרסאות}

"בניגוד לשמועות מצבו של מרן הגראי"ל שטיינמן יציב", כך מסרו הרופאים בבית החולים מעיני הישועה שם מאושפז מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן בן ה-104.

הרופאים הוסיפו עוד כי  "לא נראה שמרן נזקק להנשמה בשלב זה וכי מצבו  לא השתנה דרמטי, הוא אושפז בשל חום גבוה ואנו מנסים לבדוק את הסימפטומים לעניין -הוא מקבל את הטיפול הנדרש".

לעומת זאת מקורבי הגראי"ל שטיינמן סבורים כי בגילו המופלג הם חוששים,"המצב רגיש, ייתכן כי מרן הרב שטיינמן יזדקק להנשמה מלאכותית דבר שיגרום לסיבוך מצבו הרפואי".

יש לציין כי מקורבי הרב שטיינמן הפיצו הודעות בהולות הקוראות לציבור "לקרוע שערי שמיים" בתפילה לרפואתו, אלא שבבית החולים הרגיעו בהודעה משלהם כי "המצב יציב". מנגד, המוקרבים טוענים כי חלה החמרה במצבו הבוקר וכי אין שינוי במצבו של מרן הרב שטיינמן.

הציבור נקרא להתפלל עבור הרב אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא לרפו"ש.

בהוראת מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א להפסיק את הסדרים ולקרוא פרק משכיל לדוד

בישיבות ובכוללים מתפללים לרפואתו של מרן הרב שטיינמן, אחד העסקנים אומר ל'קוקר'  כי מצבו של מרן הרב שטיינמן חמור וכי צריך המון רחמי שמיים שמצבו ישתפר.

מרן מאושפז מצאת השבת ביחידה לטיפול נמרץ במרכז הרפואי מעייני הישועה בעקבות מצוקה נשימתית חריפה ממנה סובל.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.