מצבו של ראש הממשלה לשעבר שרון מוסיף להיות קריטי

מצבו של ראש-הממשלה לשעבר, אריאל שרון, ממשיך להידרדר באופן הדרגתי. מבית-החולים שיבא בתל-השומר, בו מאושפז שרון, נמסר בשעה האחרונה כי לא חל שינוי משמעותי במהלך השבת. מצבו מוסיף להיות קריטי, והוא נמצא בסכנת חיים. ראש-הממשלה לשעבר מקבל טיפול שמטרתו לייצב את מערכת הדם.

מבית החולים שיבא בתל השומר, נמסר כי מצבו ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון עדיין מוגדר קריטי ובמהלך השבת לא חל שינוי של ממש במצבו.

מנהל המרכז הרפואי שיבא, פרופסור זאב רוטשטיין, אמר כי "ב-24 שחלפו לא צפינו בהטבה בתפקוד האיברים החיוניים אצל שרון ואנו רואים אי-ספיקה רב-מערכתית שמפתחת מול עינינו, כפי שיכול לקרות במצבים מהסוג הזה, הבדיקות מצביעות אם בכלל אז על החמרה. לא החמרה מהירה, הוא לא נמצא כרגע בשוק, אבל כשמסתכלים על הפרמטרים יש החמרה הדרגתית ואטית במצב תפקוד איבריו של שרון".

פרופסור רוטשטיין הוסיף כי "אנחנו ממשיכים לטפל בו בכל הטיפולים שהרפואה יודעת לתת במצבים האלה, ככל שעובר הזמן נראה לי שהמצב לא נהיה יותר טוב, ואנחנו מבינים מה קורה בדרך כלל במצבים מהסוג הזה". הוא סיפר גם על בניו של שרון "הם כל הזמן מחזיקים את ידו והוא לא נשאר לרגע אחד לבד".

תמונה ראשית – פלאש 90

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.