מצב הכלה השתפר: "שרה התעוררה ואכלה"

האם דינה שפרלינג סיפרה על החלמת ביתה. "אנחנו מקבלים תמיכה עצומה ברוך השם שרה התעוררה ואכלה. אחותה האכילה אותה. היא עדיין חלשה והדרך ארוכה".{ מאפילה לאורה}

בשורות טובות מבית החולים: הכלה החרדית (שרי) שפרלינג בת ה-23, שנפגעה באורח קשה בתאונת "קו 402", הולכת ומתאוששת בבית חולים אסף הרופא

.ידה של שפרנלינג נקטעה וחוברה מחדש לאחר ניתוח מורכב שארך כעשר שעות.

בחסדי שמיים שפרלינג שבה היום להכרה וכעת נושמת בכוחות עצמה. מצבה מוגדר בינוני ויציב.

בני משפחתה מצויים כל העת סביב מיטתה ומתפללים להחלמתה ."אני מחבקת אותה, שולחת לה נשיקות ואומרת תהילים", סיפרה האם, דינה שפרלינג.

החתן המיועד מבחירי ישיבת קול תורה שאמור להינשא בעוד כשבועיים הגיע אף הוא לבית החולים עם עוגיות ועודד בדברי חיזוק את בני המשפחה. "הוא מחכה לה", אמרו בני המשפחה ושיבחו את התנהגותו, "הוא בחור חזק" .

אחותה של שפרלינג, ברכה (ברכי) בת ה-16, שישבה ליד שרה באוטובוס כבר חזרה ללימודים בבית הספר אך סובלת מפחדים ומתקשה לנסוע באוטובוסים.

"אנחנו חושבים כיצד לסייע לה כי היא בטראומה אחרי מה שחוותה ומה שראתה", אמרה האם דינה שפרלינג למעריב. "אנחנו מקבלים תמיכה עצומה, רבים מתפללים להחלמתה של שרה. אנחנו לא לבד. כל עם ישראל איתנו. ברוך השם שרה התעוררה ואכלה. אחותה האכילה אותה. היא עדיין חלשה והדרך ארוכה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.