"מצב הצניעות קטסטרופה – נשים לבושות מגעיל"

הרב אבינר התבטא בחריפות כלפי הציוונות הדתית ועורר סערה רבה בקרב המגזר הדתי אותם כינה "עמי-הארץ החושבים שהם יודעים את הכל. על מצב הצניעות כתב "קטסטרופה" .

הרב שלמה אבינר מרבני הציונות הדתית התבטא בצורה חריפה כלפי הציוונות הדתית ועורר סערה רבה בקרב המגזר הדתי  אותם כינה "עמי-הארץ החושבים שהם יודעים את הכל".

בדברים שכתב הרב אבינר באתר כיפה הוא עורר על בעיית הצניעות בקרב בנות המגזר הדתי. ״מצב הצניעות הוא קטסטרופה –  לפעמים אפילו אברכיות ורבניות. יש הרבה נשים מאוד צנועות. אבל כללית מצב צניעות הלבוש הוא נורא ואיום.  אפילו בלויה, שהיא מקום וזמן של רצינות וכובד ראש, נשים לבושות באופן מגעיל.  וכן ערבוב גברים ונשים הוא מחריד.  הילדים רואים זאת אצל המבוגרים, אז הם הולכים באותה דרך קלוקלת

הרב אבינר התייחס לעליה להר הבית וכתב כי אותם עולים להר כדי להציל את האומה, בניגוד לדעת מכרעת של גדולי ישראל, הרבנות הראשית לישראל, מרן הרב קוק ורבנו הרב צבי יהודה.

על ציצית תכלת כתב הרב אבינר:  "גם בניגוד לגדולי ישראל וכמעט כל רבני ישראל ,ואין צורך להיות למדן, הרי עינינו רואות שאינם מטילים תכלת, כמו שעינינו רואות שאינם הולכים להר הבית".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.