מצטרף למהפכה: ומי תומך ברב בוארון? משה כחלון – צפו בתמונות

 משה כחלון הודיע על תמיכתו בגאון רבי ציון בוארון לתפקיד הראשון לציון;  יוביל את עבודת המטה מול חברי הגוף הבוחר: "האישיות של הרב היא הנכונה בזמן הנכון ובמקום הנכון כדי לאחד כלל חלקי העם, נשים וגברים, חילונים וחרדים" הסביר כחלון את המניעים להחלטתו. הרב הודה לו בחום על תמיכתו ואמר, "זכית להיות איש ציבור נאמן המתהלך בתוך עמו ומהווה דוגמא ומופת בארץ ובתפוצות"

התפתחות חשובה בדרך למינוי הגאון רבי ציון בוארון לתפקיד הראשון לציון. שר התקשורת והרווחה לשעבר משה כחלון, מודיע הערב על תמיכתו בגאון רבי ציון בוארון והוא צפוי להוביל את עבודת המטה מול חברי  הגוף הבוחר שחלקים גדולים בתוכו כבר הודיעו על תמיכתם במועמדתו.

"אני מכבד את כלל הרבנים המתמודדים לתפקיד החשוב ביותר במוסד הרבנות אבל צו השעה מחייב את מינוי הרב בוארון למשרת הראשון לציון. אני רואה ברב את האיש המתאים ביותר לאחד את כל עם ישראל סביב תורת ישראל ומנהגי ישראל, נשים וגברים, דתיים וחרדים ומי שאינם דתיים. אני חושב שהאישיות של הרב היא הנכונה בזמן הנכון ובמקום הנכון", אמר שר התקשורת לשעבר והוסיף, "החלטתי לעשות הכול כדי לגרום לבחירתו, עבורי זוהי מחוייבות לאומית של כלל ישראל ואני חושב שבחירתו של הרב בוארון תהיה ברכה ותרומה גדולה לתורת ישראל, ארץ ישראל ועם ישראל".

הגאון רבי ציון בוארון שוחח עם השר כחלון ובירך אותו בחום. "אני מברך מקרב לב את ידידי משה כחלון שר התקשורת לשעבר, אשר עתידו בעזרת ה' הולך לפניו. אהוב העם, איש צנוע המבטא את הדמויות החיוביות של העוסקים בצורכי ציבור. כל אדם מוצא בו את הכתובת הנכונה לכל עזרה, בכל עת ובכל שעה." אמר הרב ובירכו, " זכית להיות איש ציבור נאמן המתהלך בתוך עמו ומהווה דוגמא ומופת בארץ ובתפוצות. הקדוש ברוך הוא ינחה אתכם בדרך הנכונה. יוסף ה' עליכם ככם אלף פעמים".

ממטה הבחירות של הרב בוארון נמסר בתגובה, "מורינו ורבינו הגאון רבי ציון בוארון הסכים ליטול על עצמו את התמודדות לכהונה החשובה והמשמעותית במסירות נפש לטובת כלל חלקי העם. זוהי זכות גדולה לכולנו להיות שותפים לרגעים היסטוריים מכוננים שישפיעו בעזרת ה' על עתידה של הרבנות לטובת קירוב לבבות וקידוש שם שמים".

äøá öéåï áåàøåï îåòîã ìúô÷éã äøá äøàùé òí îùä ëçìåï ùø äú÷ùåøú ìùòáø äøá öéåï áåàøåï îåòîã ìúô÷éã äøá äøàùé òí îùä ëçìåï ùø äú÷ùåøú ìùòáø äøá öéåï áåàøåï îåòîã ìúô÷éã äøá äøàùé òí îùä ëçìåï ùø äú÷ùåøú ìùòáø äøá öéåï áåàøåï îåòîã ìúô÷éã äøá äøàùé òí îùä ëçìåï ùø äú÷ùåøú ìùòáø äøá öéåï áåàøåï îåòîã ìúô÷éã äøá äøàùé òí îùä ëçìåï ùø äú÷ùåøú ìùòáø

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. היום בשעות הצהרים ראיתי את הרב מגיע לעירית הרצליה לפגישה עם ראש העיר בלווי יושב ראש הליכוד ויושב ראש הבית היהודי בהרצליה מר צבי וייס שניהם תומכים בו וידוע לי שראשי הליכוד תומכים ברב בוארון

  קובי |
  הגב