מציצים לארון: מה מלבישה שרינה דייוויס?

שרינה דיוויס, בעלת דף הפייסבוק "סטייל לדתיות", מביאה מידי יום אופנה צנועה מבירות העולם. כעת היא מעניקה לנו הצצה לארון שלה עצמה

העיסוק של שרינה אינו בהכרח אופנה, אבל היא אוהבת ונושמת אופנה בכל רגע ולא מוכנה לוותר על קניית נעליים ולו יקרה ביותר.

"העיסוק שלי ביום יום לא קשור לעולם האופנה, כנראה יש בי עוד צדדים, אבל אני חובבת אופנה עילית מושבעת ושותפה בניהול הדף הינך יפה-סטייל לדתיות העוסק באופנה, שם אני גם  משתפת מראות רחוב מבירות העולם, וכן בגדים מתצוגות של המעצבים הגדולים".

מילה על ארון הבגדים שלך?

"הארון שלי מורכב מפריטי לבוש לאו דווקא ממותגים (מותג אצלי זה מותגי על, לא זארה).

עיקר ההשקעה שלי היא בתפאורה/אקססוריז/תיקים/נעליים. חגורות ותיקי עור איכותיים ומיוחדים ישדרגו כל הופעה. קולרי פרווה ושרשראות מיוחדות (גדולות בדרך כלל), "מרימים" כל שמלה או מעיל"…

מה הצבע האהוב עלייך, ולמה?

"הארון שלי מאוד צבעוני, למרות שתמיד הכי קל לבחור את השחור. הצבעים האהובים עליי זה ורוד פוקסיה, כחול רויאל, ושמפניה".

שמלה שחורה, חובה בארון?

"שמלה שחורה זה מבחינתי מאסט בארון!"

האם הארון שלך מסודר בדרך כלל?

"הארון שלי, בעיקר של הנעליים, בדרך כלל מאוד מסודר כי אני מתייחסת אליהן כאוסף בגלריה אומנותית".

מה הבגד הכי יקר שקנית? והאם הוא שימושי?

"הבגדים הכי יקרים שלי נתפרו לבר מצוות והחתונה של בני, ויש לי מעיל עם פרוות מינקים שעלה הון… לרוב הבגדים היקרים מאוד הכי פחות שימושיים (מה שלא קורה בנעליים)".

מה הגילטי פלז'ר שלך? תיקים או נעלים?

"הגילטי פלז'ר שלי זה נעליים… אני מקריבה המון מאמץ וכסף, ויוצא שמוותרת על הרבה דברים בחיי כי אין לי שליטה כשאני רואה נעל מטורפת בעיניי. אני מכורה לקניות, כי לפעמים יקרה שאני רוצה את כל הצבעים של הנעל והמחירים לא ממש נגישים. יש לי באוסף נעליים של דולצ’ה גבאנה שהם תכשיטים מבחינתי, ולא נעל, ועוד מותגי על למיניהם, בעיקר בנעליים".

אמהות וקריירה של סטייליסטית, איך משלבים ביניהן?

"כששואלים איך משלבים אהבה לאופנה עם בית ילדים וקריירה, אז המחיר הוא יקר, תרתי משמע. כמובן הערכים של הבית הם הכי חשובים בעיניי, אבל אני מוכנה לעבוד גם שלוש עבודות בשביל החוסר התפשרות בנושא".

מהי אופנה בשבילך?

"אופנה בשבילי היא חשיבה תמידית מחוץ לקופסא. היא ביטוי ליופי, היא אמירה אישית והיא מביאה איתה ניחוחות מהמון מקומות מופלאים בעולם".

"השאיפה שלי בחשיפה לאופנה עילית היא להרגיל את העין הישראלית לרמה ואיכות אחרת. לגרום לנשים להעז לבחור קצת אחרת ולא ללכת על המובן מאליו.

"מאחלת לכולם להיות מאוזנים כי זו ההתמודדות היומיומית שלי ניחמתי בטעם יקר והבנה בפרטים הקטנים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.