האזינו: אלמנת אמיר אוחנה בראיון מצמרר(הקלטה)

בשיחה רווית כאב ואמונה מספרת מיטל אוחנה על השבר הגדול: "זה נראה כמו חלום רע…אבל הקב"ה לא עושה טעויות". האזינו

בראיון קורע לב שנתנה היום אלמנתו של הנעדר באומן, אשר גופתו נמצאה אתמול עם צאת השבת באגם, לרדיו 'קול חי' סיפרה מיטל אוחנה על השבר שהיא חווה מהרגע שנודע לה כי בעלה נעדר "התחושות קשות ולא קלות, האמת שזה נראה כמו חלום רע", אמרה מיטל בקול חנוק," לא קל בכלל לאבד בעל, במיוחד לא אותו, הוא היה הכל בשבילי, היה אדם צדיק הייתה לו יראת שמים מטורפת, קדושה, כל כך רצה להיות בן תורה ותלמיד לחכם, כל ההקפדות שלו, להתקדש כל הזמן.

האזינו לראיון:

"מצד אחד כל כך קשה, מצד שני מתוך 40 אלף איש שהיו באומן – הקדוש ברוך הוא לא עושה טעויות, עם כל הצער – אנחנו מאמינים בעולם הבא ובתחיית המתים, עם כל הקושי להסביר לילדות הקטנות שאבא שלהם בשמים".

והוסיפה כי היא רק מבקשת נחמה "אני רק מבקשת שה' ינחם אותי ויהיה איתי, זה הכח שלי וזה חשוב לי, אני לא יודעת אם זה המקום, אני רוצה להעביר לבעלי שאני אוהב אותו לנצח כל החיים", סיפרה אוחנה בקול שנוק "הוא לא היה רואה כלום בעיניים, גם עם מחלת האפילפסיה שממנה הוא סבל בכל יום", סיפרה ואמרה כי "גם לי היה קשה, ואני מקווה שלא טעיתי".

"אני מביטה על ההלוויה ואני לא מאמינה, אבל אני אומרת לעצמי מה יותר גדול מזה שרבי נחמן עומד ומספיד אותו",סיפרה הערב במהדורה המרכזית ברדיו 'קול חי'.

"שאזכה לעשות את כל מה שביקש ממני, הוא היה אומר לי כל כך בעדינות, רצה שיהיה לי טוב, שנזכה שהבנות שלי יהיו מאושרות ושינוח בשלום על משכבו", אמרה לסיום והוסיפה: "חשוב לי להגיד, אני מאמינה באמונה שלימה שהקב"ה לא טועה וזה חייב להיות רק לטובה".סיימה הגברת אוחנה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מדהים איזו אמונה ודביקות במטרה!
    כנראה באמת שהיה יהודי מיוחד במינו כי רק אישתו של אדם יכולה להגיד באמת שבח אמיתי עליו!

    יוסף |
    הגב