מצמרר: דברים שכתבה הנרצחת הי"ד לאחר שנדקרה באותו מקום

מצמרר: דברים שכתבה הנרצחת ל"נשות ווטש" לאחר פציעתה הראשונה בפיגוע ב2006 באותו המקום. וגם: כיצד הגיבו נשות ווטש לדברים?

AjugEKZupA4D9_jzkiBliQ8RYEQXQlgSJuBR682EPUln

הנרצחת דליה למקוס ניצלה כבר מפיגוע דקירה בעבר, לאחר מכן כתבה בטוקבק של אתר NRG על פיגוע הדקירה ואף התעמתה עם נשות ווטש וכתבה להם: "לפני כחודש ב-28.2.2006 עמדתי בצומת גוש עציון כש'לפתע' בא מחבל והחל לדקור את העומדים בטרמפיאדה, אני הייתי בין השני אנשים שנדקרו בנס לא נפגעתי קשה והפצוע השני ב"ה מחלים. אבל איפה היו נשות מחסום ווטש כדי לצלם את הדקירה? איפה??? המחסומים האלו הוצבו בכדי למנוע פיגועים שבאחד מהם נפגעתי אני כי המחסום שבצומת גוש עציון רחוק מהטרמפיאדה". ואילו הן ענו לה שם כי היא אוייבת העם.

בשעות הערב המוקדמות בצומת אלון שבות, מחבל פגע עם רכבו בתחנת אוטובוס ולאחר שפצע מספר אנשים יצא מרכבו ודקר את הנפגעים ואנשים נוספים שהיו בתחנת האטובוס.

אפי ויסנשטרן מתנדב זק"א שמתגורר ביישוב קיבל את הדיווח על הפיגוע ממוקד המבצעי של זק"א, "הגעתי לזירה היו צעקות איש ביטחון טיפל במחבל ונטרל אותו אני ביחד עם חובשים שהיו במקום התחלנו מיד לטפל בנפגעים. הנערה הייתה במצב אנוש. צוות רפואי פינה את הנפגעים לבית החולים. לאחר כחצי שעה קיבלנו את הדיווח שהנערה דליה למקוס נפטרה. צוות של זק"א מחוז ש"י הגיעו לזירה לאיסוף הממצאים".

המחבל שביצע הערב (שני) את פיגוע הדקירה בצומת אלון שבות שבגוש עציון הוא מאהר חמדי השלמון, אסיר משוחרר, תושב חברון בן 30, המזוהה עם ארגון הג'יהאד האיסלאמי הפלסטיני שריצה בעברו מאסר בין השנים 2000 ל-2005 לאחר שהורשע בהשלכת בקבוקי תבערה לעבר סיור של צה"ל.

צפו הסכין שבה ביצע המחבל הנתעב את זממו

סכין שהרג

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.