מזעזע • אבי הנערה: כך תיכננו חברותיה לרצוח את בתי (הקלטה)

מפירות הבאושים של החינוך החילוני: תלמידות בנות 12 תכננו לרצוח את חברתן ללימודים, זאת בשל סכסוך על רקע מילולי, המעשה נמנע ברגע האחרון לאחר שהמתלוננת שמעה את חברותיה מתכננות כיצד לבצע את הרצח ולהעלים ראיות. בראיון ל'גלי צה"ל' האשים אבי המתלוננת את בית הספר ברשלנות: "כבר לפני חודש התרענו כי מתגבשת קנוניה כנגד הילדה"

כתב אישום נגד שלוש תלמידות כיתה ו' יוגש היום (ראשון), בחשד שתכננו לרצוח את חברתן לכיתה בדקירות סכין. הילדה שמעה בחדר השירותים את את החשודות משוחחות ביניהן ומתכננות את המעשה. חקירת המשטרה העלתה כי הסכין נגנבה ממטבח בית הספר. שלוש הנערות נעצרו בשבוע שעבר, וחשודה נוספת, בת 11, לא נעצרה מכיוון שגילה מתחת לגיל האחריות הפלילית.

על פי כתב האישום, בין המתלוננת לבין הנאשמות היה סכסוך על רקע מילולי. במהלך הפסקה בבית הספר, הנאשמות איימו עליה. לאחר מכן, הן נטלו ללא רשות שני סכיני מטבח מתוך חדר המורים, על מנת לדקור אותה ותיכננו בשירותים כיצד לדקור אותה ולהעלים ראיות. המתלוננת שחלפה לצד השירותים במקרה, שמעה אותן והזעיקה את סגל המורים וכך נמנע ביצוע הפשע.

"חוקר הסביר לי שלפי הדו"ח משטרתי הסכין הייתה מוכנה, היו להן בגדים ונעליים להחלפה", סיפר האב ל'גלי צהל', "אני מקווה שבבתי ספר יראו את זה וילמדו לטפל במקרים כאלה". לטענתו – צריך לשים לב לדברים האלה, כי היתה רשלנות של כל הגורמים שמעורבים בבית הספר.
"אני לא חושב שפותרים דברים דרך משטרה, אני כל החיים שלי ישבתי בבתי סוהר, אני לא אוהד ולא אהוד על המשטרה", אמר, "מה שמחריד זה שמי שתכננה את כל זה היא בת 11, מתחת לגיל שאפשר לשפוט, וככה היא בעצם התחמקה מזה". הוא הוסיף: "נניח שהילדה לא הייתה נקלעת לסיטואציה בשירותים – במקרה כזה התכנית של הבנות הייתה יוצאת לפועל והייתי מאבד את הילדה שלי.

האזינו לראיון המלא ב'גלי צהל'

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ה ישמור אבל לא הבנתי הם חושבות שאם הם יביאו בגדים להחלפה אז לא יגלו אותם וגם אם לא איפה הם יחליפו את זה ליד או שירוצו לשרותים עוד פעם משהו פה לא מובן אם אפשר לסדר את זה כאן בתגובות

  אחד |
  הגב
  • הם התכוונו לקחת אותה לאיזה פינה, לדקור ומיד להחליף בגדים והכל ואז להכניס הכל לתוך התיק ולנסוע באוטובוס לירקון ושם להשליך את התיק עם כל הראיות, הבנת?????????

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב