מצמרר • קולות השבר בהלווית האדמו"ר מ'סערט ויז'ניץ' זצ"ל (האזינו)

וְכָּל בֵּית יִשְׂרָאֵל יִבְכּוּ אֶת הַשְּׂרֵפָה: עשרות אלפים, עטופים אבל ויגון, מלווים בשעה זו למנוחות את כ"ק האדמו"ר מ'סערט ויז'ניץ' זצ"ל למנוחות. הלוויתו יצאה בשעה-17:00 בדיוק מבית המדרש הגדול של חסידות 'סערט ויז'ניץ' בחיפה • כמנהג בית ויז'ניץ לא נישאו הספדים בהלוויה • כ-500 שוטרים נערכים לאבטח את הלוויית האדמו"ר הערב בבני ברק

וְכָּל בֵּית יִשְׂרָאֵל יִבְכּוּ אֶת הַשְּׂרֵפָה: עשרות אלפים, עטופים אבל ויגון, מלווים בשעה זו למנוחות את כ"ק האדמו"ר מ'סערט ויז'ניץ' זצ"ל למנוחות. הלוויתו יצאה בשעה-17:00 בדיוק מבית המדרש הגדול של חסידות 'סערט ויז'ניץ' בחיפה.

במהלך הלוויה בחיפה לא נאמרו הספדים כמנהג בית ויז'ניץ, אלפי החסידים ברכו את ברכת 'דיין האמת' וביצעו קריעה לקול זעקות בכי ושבר. בנו ממשיך דרכו, הרה"צ ר' יעקב הגר אמר את הקדיש כשקולו נשנק מבכי.

https://player.vimeo.com/video/132941325

הלוויית האדמו"ר מ'סערט ויז'ניץ' תמשיך בעיר בני ברק שם תצא מבית המדרש 'סערט ויז'ניץ' בעשה-21:00. גם שם לא יינשאו הספדים. לאחר מעמד הקבורה יוכתר בנו הרה"צ ר' יעקב הגר לממלא מקומו וממשיך דרכו.

כ-500 שוטרים כבר ממתינים בעיר בני ברק לאבטחת מסע הלווייה, שם יתפרסו על פני הרחובות המרכזיים ויאבטחו את מסע הלווייתה עד לבית החיים.

20150708070254 (1)

אוטובוסים המגיעים להלוויה לא ייכנסו לעיר ויורידו נוסעים לאורך ציר גהה מגשר גבעת שמואל ועד מחלף בר אילן על פי הנחיית המשטרה.

אמבולנסים של מד”א ימוקמו בנקודות שיקבעו מראש ולאורך מסע ההלוויה אופנועים וחובשים של הצלה גוש דן ואיחוד הצלה ינועו באזור.

עיריית בני ברק תציב ברזי מים ומיכליות לרווחת הציבור. שוטרים רבים יאבטחו את מסע ההלוויה ושוטרי התנועה יהיו פרוסים במקומות רבים בעיר לכוון ולהזרים את התנועה.

האדמו"ר מ'סערט ויז'ניץ' היה מוותיקי המנהיגים החסידיים, ששימש כראש הקהילה מזה למעלה מ-50 שנה. סערט-ויז'ניץ, מהחסידויות הגדולות, .

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.