מרגש: 150 ילדים חולים סרטן בילו במחנה נופש

במהלך ימי המחנה, קיבלו על עצמם כל הילדים החולים, קבלות ולמדו משניות לעילוי נשמת מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטינמן זצוק"ל

ארגון 'לב מלכה', המטפלים בילדים חולי סרטן ערכו מחנה נופש במלון 'ניר עציון' בצפון. מאה וחמישים ילדים חולים השתחררו מבתי החולים בהם הם מאושפזים למספר ימים של מחנה נופש שבהם ניסו להשכיח מהם את המחלה הנוראה על ידי טיולים, אטרקציות ועוד. רגע השיא במחנה היה הגשמת בקשותיהם. כשלאחר מכן נערכה מסיבה בהשתתפותם של ליצנים ובדרנים שינסו לשמח את הילדים ולנסות להשכיח מהם את המחלה הנוראה איתה הם מתמודדים מידי יום ביומו בשנים האחרונות.

יו"ר ארגון 'לב מלכה' הרב אהרן אברמן נשא דברים לזכר מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטינמן זצוק"ל שהיה מעורב בהחלטות רבות, והתעדכן בכל הפעילויות השוטפות. "מרן ראש הישיבה כיהן כנשיא אגודות וארגונים רבים ומגוונים, ובכולם היה מרן מתעניין ומכוון, וזיכה את כלל ישראל בעצותיו ובדעת תורה", אמר בכאב יו"ר ארגון 'לב מלכה' הרב אהרן לייב אברמן, והוסיף: "הרב ידע לתת לכל אחד הרגשה טובה וקירוב אמיתי. הילדים החולים היו יוצאים תדיר מבית מרן במצב רוח מרומם ומתחושת חיזוק, וכוחות מחודשים להתמודד עם המחלה הנוראה. פעמים רבות ראינו שיפור משמעותי בקרב הילדים שהצליחו בזכות כך להתמודד עם המחלה ביתר עוז. במהלך ימי המחנה, קיבלו על עצמם כל הילדים החולים, קבלות ולמדו משניות לעילוי נשמת מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטינמן זצוק"ל

יצוין, כי את הטיול ליוו כרגיל המתנדבים המנוסים והמסורים של ארגון "לב מלכה" אשר באמתחתם הפתעות משמחות לכל שעה משעות היום. וזאת, בליווי 5 אמבולנסים של הארגון המצוידים כנדרש, כאשר בהם כ-10 ילדים נכים בכיסאות גלגלים אשר לא יכלו להצטרף לאוטובוסים מסיבת מוגבלותם, אך בארגון לא ויתרו על הצטרפותם לטיול ומצאו את הדרך לשתפם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.