מצעד התועבה: 6 בני משפחת שליסל נעצרו

איבוד עשתונות במשטרה: משטרת ירושלים עצרה לחקירה שישה מבני משפחת הרוצח ישי שליסל שרצח את שירה בנקי ע"ה בעת מצעד הועבה בשנה שעברה. {נוסבאום מדווח}

איבוד עשתונות במשטרה: משטרת ירושלים עצרה לחקירה שישה מבני משפחת הרוצח ישי שליסל שרצח את שירה בנקי ע"ה בעת מצעד הועבה בשנה שעברה.

אחיו של שליסל הלומד בכולל עטרת שלמה במודיעין עילית כפי שנחשף ב'קוקר', נעצר הבוקר והובא לחקירה בימ"ר ירושלים בחשד שתכנן לפגוע בצועדים מחר במצעד התועבה, ומעצרו הוארך היום ביממה. במהלך החקירה הטיחו בו חוקרים כי בפניהם ראיות המחזקות את החשדות נגדו.

במקביל, בית משפט השלום בירושלים האריך ביממה את מעצרו של מיכאל, אחיו של ישי שליסל. לטענת המשטרה הוא ישוחרר ממעצר לפני תחילת מצעד התועבה.

(באדיבות רשת)

פרקליטו של שליסל, עו"ד איתמר בן גביר, אמר בתגובה "המשטרה היסטרית ומבקשת לכסות על הפשלה של שנה שעברה במעצרי שווא של בני משפחת שליסל למרות שבמשטרה יודעים שהם התנגדו למעשה. איש בחטאו ייענש ולהיות אח של ישי שליסל זה לא חטא".

הבוקר יצאו הרבנים צבי טאו ושלמה אבינר במכתב חריף לקראת המצעד "מוחים על קיום מצעד תועבה בתוך עירנו עיר הקודש ירושלים". לדברי הרב צבי טאו, נשיא ישיבת הר המור, וראש ישיבת עטרת ירושלים, הרב שלמה אבינר, "עוד יותר אנו מוחים על חילול השם הנורא שמביאים גם חוטאים מחוץ לארץ להשתתף בתועבה זו בעיר קודשינו. ועוד יותר אנו מוחים על כך שבפעם הראשונה יש תקציב ממשלתי מכספם של יהודים נאמנים, לעידוד תיירות מתועבת זו בלבו של עולם, עיר עוז לנו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.