"מצפה מכל הערבים לגנות את הרצח" (וידאו)

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע כשעה לאחר צאת השבת לזירת אירוע הירי ברחוב דיזנגוף בתל אביב, שבו נרצחו אתמול שמעון רוימי ואלון בקל ז"ל. { נתניהו בזירת הרצח}

 

יממה לאחר הפיגוע: ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע כשעה לאחר צאת השבת לזירת אירוע הירי ברחוב דיזנגוף בתל אביב, שבו נרצחו אתמול שמעון רוימי ואלון בקל ז"ל.

ראש הממשלה הדליק נרות לזכרם של הנרצחים ואמר:"אתמול היה רצח מתועב, זו אכזריות בלתי נתפסת, צעירים בגיל של ילדיי ישבו לחגוג יום הולדת ונרצחו בדם קר", אמר ראש הממשלה.

"משטרת ישראל ושב"כ פועלים ללא לאות לתפוס את הרוצח". נתניהו אף הוסיף כי "אני מעריך את הגינויים לפשע שהושמעו בציבור הערבי. אני חייב להגיד שאני מצפה מכל חברי הכנסת הערבים, כולם, בלי יוצא מן הכלל – לגנות את הרצח ללא גמגום, ללא צחצוחי לשון. רצח הוא רצח. צריך לפעול נגדו".

באדיבות רשת

נתניהו הבהרי כי מעתה הוא ישנה את הכללים ויגביר את אכיפת החוק' במגזר הערבי,"יש הסתה פרועה של האסלאם הקיצוני נגד מדינת ישראל בכל המגזר הערבי", הוסיף נתניהו. "הסתה במסגדים, הסתה במערכות החינוך, הסתה ברשתות החברתיות. אנחנו פועלים בתקיפות נגד ההסתה הזאת, כפי שעשינו כשהוצאנו מחוץ לחוק את הפלג הצפוני של התנועה האסלאמית והמוראביתון. אינני מוכן לקבל שתי מדינות בישראל: מדינת חוק לרוב אזרחיה ומדינה בתוך מדינה לחלק מאזרחיה במובלעות שאין בהן אכיפת חוק".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.