מצרים לישראל: בטלו את אזהרות המסע לסיני

מצרים קוראת לישראל לבטל את אזהרת המסע לסיני לאור העובדה כי אין שום סכנה בזמן השהות במקום המתויר

מצרים קוראת לישראל לבטל את אזהרת המסע לסיני לאור העובדה כי אין שום סכנה בזמן השהות במקום המתויר. גורמי הביטחון במצרים פנו לישראל לאפשר לתיירים הישראלים לפקוד את חופי סיני, וזאת בשל העובדה כי רבבות חיילים מצרים חוצצים בין השטח המתויר, למעוזי ארגוני הטרור.

ח"כ מירב בן ארי הודיעה כי פנתה לראש המלל שיבחן מחדש את אזהרת המסע החמורה לסיני, "פניתי אליו לאחר שנפגשתי עם נציגי השגרירות המצרית. במקביל, יותר מ80 אלף ישראלים כבר חצו את הגבול רק בשבועיים האחרונים (מספר מדהים) רבים חזרו וסיפרו על תחושת הביטחון וסידורי האבטחה. ביקשתי לשקול מחדש, מקווה שכך יעשו".

המטה ללוחמה בטרור קורא מידי שנה לכל הישראלים השוהים בסיני לצאת לאלתר מהאזור ולשוב ארצה. כמו כן, מבקש ממשפחות הישראלים השוהים בסיני ליצור קשר עמם ולעדכנם באזהרת מסע זו. בנוסף, המטה ללוחמה בטרור ממליץ בתוקף לכל אלו המבקשים לצאת לסיני להימנע מלעשות זאת.

המטה ללוחמה בטרור מבהיר מידי שנה כי ההחלטה על ביקור/שהייה במקום כלשהו בחו"ל נתונה לשיקול דעתו של כל אדם ועל אחריותו הבלעדית תוך שהוא שוקל את משמעויות אזהרת המסע, סיכונים אחרים מלבד סיכוני הטרור (ראה אתר משרד החוץ) ומודע להוראות הדין הישראלי​.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.