"מקובל מבני ברק הבטיח כי טראמפ המנצח" (הקלטה)

יושב ראש המפלגה הרפובליקנית הפתיע כי "אתמול היינו משלחת אצל מקובל גדול מבני ברק שביקש שלא אחשוף את שמו והבטיח לנו כי דולנד טראמפ ינצח את הבחירות הקרובות". {יו"ר המפלגה הרפובליקנית}

עו"ד מארק צל יושב ראש המלגה הרפובליקנית אמר לנועם זיגמן ב'קול ברמה' כי מקובל גדול בבני ברק הבטיח לו אמש כי טראמפ יקח "אני לא רוצה לערוף ראשים בשלב הזה, אנחנו מדברים על ניצחון יש לנו סיכויים טובים הפער הצטמצם ויש לנו סיכויים טובים, אחרי הבחירות אנחנו צריכים לאחד את המפלגה ואת ארה"ב כולה".

צל הפתיע כי "אתמול היינו משלחת אצל מקובל גדול מבני ברק שביקש שלא אחשוף את שמו והבטיח לנו כי דולנד טראמפ ינצח את הבחירות הקרובות".

האזינו לראיון (באדיבות 'קול ברמה')

לעומתו, שלדון שורר חבר המפלגה הדמוקרטית הגיב להתפתחויות האחרונות ואמר כי "המצב הוא מצויין, מה שעשה ראש האף בי האי רק החליש ועשה נזק וזה מעשה פוליטי מאוד מכוער.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. המקובל המדובר הוא הרב שרי דבליצקי שאמר שאישה שולטת זה הרס חורבן ויביא לאסונות… וביקש לעשות הכל ע"מ שייבחר טראמפ ואף הבטיח לו זאת.

    יאיר |
    הגב
  2. אם "מקובל" אמר את זה דעו שהוא לא מקובל. הוא חרטטן. שיגיד לי מתי יבוא המשיח. מה אכפת לי ממקק כמו מקדולנד חצי ראנצ טראמפ

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב