אפשטין זועם: "מחירי המקואות בירושלים עלו ב-50%"

במכתב בהול ששיגר להנהלת המועצה הדתית בעיר: סגן ר"ע ירושלים, הרב חיים אפשטין: עליית מחירי המקוואות בעיר – שערורייה – מחירי המקוואות העירוניים עלו ביותר מחמישים אחוז

במכתב בהול ששיגר אמש סגן ראש עיריית ירושלים, הרב חיים אפשטין, להנהלת המועצה הדתית בעיר, קובל מחזיק תרבות תורנית וח-ן חרדי על העלייה הדרמטית של מחירי המקוואות בעיר, ומכנה אותה שערורייתית וחסרת צדק מינימלי.

יצוין כי לפני מספר חודשים הבטיחו גורמים בכירים במשרד הדתות כי לא תתבצע עליית המחירים שתוכננה  על ידי משרדי האוצר והדתות באותה עת, אולם בסוף השבוע שעבר התבשרו תושבי ירושלים כי מחיר הכניסה למקווה עלה בכחמישים אחוזים, ויעמוד מעתה על עשרים שקלים לכניסה בודדת בערבי שבתות וחגים.

כאמור, סגן ראש העיר שיגר אמש מכתב זועם להנהלת המועצה הדתית בעיר, ובו קרא להם לחזור מיד מעליית המחירים המדאיגה. "הדבר מהווה הכבדה של ממש על כלל תושבי העיר, הסובלים גם כך מעליית מחירים מדאיגה בכל תחומי החיים. "עלייה זו", מבהיר הרב אפשטין במכתבו, "כואבת שבעתיים אל מול המציאות הברורה בה מוכח כי אין כל הצדקה  בעלייה זו, שכן המקוואות הפרטיים לא העלו מחירים". לסיום קורא הרב אפשטין להנהלת המועצה הדתית לחזור בה מכוונתה להעלות את המחיר, ולהחזיר את המחיר הקודם, שממילא לא היה מן הזולים בארץ.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.