מקולק עד נתניהו: מסיבת העיתונאים של יוסי דייטש

״כשאבחר, הפעולה הראשונה שאעשה היא לקדם שורה של  תוכניות בניה מוכנות שראש העיר הנוכחי, ניר ברקת, הסכים, לבקשת ראש הממשלה, לעצור את קידומן. אני אומר לראש הממשלה: אדוני ראש הממשלה – עד כאן

יוסי דייטש, סגן ראש עיריית ירושלים והמועמד לראשות העיר, השיק היום, א' דחול המועד סוכות (ג׳) את הקמפיין לראשות העיר, העומד תחת הכותרת ״ירושלמי בנשמה״.

״לי לא צריך להסביר מה זו ירושלים ואני לא צריך תקופת הסתגלות כדי ללמוד אותה. אני מכיר את ירושלים טוב יותר מכל המועמדים ועובד למען תושביה כבר מעל ל-12 שנים בעירייה, מתוכן מעל ל-7 שנים כסגן ראש העיר״, אמר דייטש.

דייטש הכריז במהלך מסיבת העיתונאים שקיים, כי יפעל למען הפשרת הקפאת הבנייה בעיר, שהיא אחת הבעיות הקשות בפניהן ניצבת ירושלים.

״כשאבחר, הפעולה הראשונה שאעשה היא לקדם שורה של  תוכניות בניה מוכנות שראש העיר הנוכחי, ניר ברקת, הסכים, לבקשת ראש הממשלה, לעצור את קידומן. אני אומר לראש הממשלה: אדוני ראש הממשלה – עד כאן.

"ממשלת ישראל לא תחנוק יותר את בירת ישראל. אני אקדם את אישורי התוכניות, אני אביא בניה לירושלים ופיתוח לירושלים.


זוהי המשימה החשובה ביותר שאקח על עצמי.

"זוהי משימה שפתרונה יביא פתרונות גם במגרשים אחרים של תעסוקה ופיתוח העיר. ממשלת ישראל, בראשות מר נתניהו,  חייבת להבין: אנחנו נמצאים בנקודת זמן קריטית בחיי העיר, תקופת זמן שתכריע האם ירושלים תקמול או תפרח. אני אצליח להביא לפריחה״, אמר דייטש.

מסביבת דייטש נמסר הערב כי ״אחרי הערב הזה, ברור לכולם שכירושלמי בנשמה דייטש הוא המועמד המתאים ביותר לתפקיד ראש העיר – וכך אכן יהיה, בסופו של דבר יתאחדו כולם עבור טובת העיר ותושביה. דייטש יהיה ראש עיר הטוב ביותר לירושלים״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.