מקורבי גוטרמן מאשימים: גפני טירפד העברת מיליוני שקלים למודיעין עילית (וידאו)

המלחמה הקרה בין גוטרמן לבין גפני עולה שלב • מקורבי גוטרמן מאשימים: גפני דאג לטרפד בועדת הכספים העברת תקציבים לעיר מודיעין עילית בשל המתיחות עם גוטרמן, יש לנו עוד הרבה טענות כלפיו, אנחנו מעדיפים שלא להוציא את כל הכביסה המלוכלכת החוצה". צפו בוידאו

המלחמה הקרה בין גוטרמן לבין גפני עולה שלב: במהלך החודש האחרון חלה עלייה דרמטית במפלס המתיחות בין ראש עיריית מודיעין עילית יעקב גוטרמן לבין חבר הכנסת משה גפני מ"דגל התורה".

לטענת מקורבי גוטרמן, הוא מסרב להיכנע לדרישות גפני, לפיכך, הקרע בין השניים הולך ומעמיק. בדגל התורה כועסים על גוטרמן בשל טענות שהוא מנהל כמעט לבד את העיר ואינו משתף אותם בחלוקת הג'ובים, גוטרמן מנהל את העיר מודיעין עילית כבר שלושה קדנציות ומצליח להשליט סדר בקרב חברי מועצת העירייה שסרים למרותו.

בשבוע האחרון  חכ"י דגל התורה הגיעו למודיעין עילית בכדי לדון עם גוטרמן  על הנושאים העומדים על הפרק. אלא שגוטרמן נעדר מהישיבה, אך ששה חברי עייריה התכנסו לישיבה מחתרתית ראשונה שבה דנו על הבעיות העומדות על הפרק. למחרת, למרות הדיבורים על מרד, תקציב העירייה עבר ברוב קולות ללא מתנגדים.

גורמים בעיריית מודיעין עילית עמם שוחחנו אומרים ל'קוקר' כי גוטרמן עצמו מעדיף שלא להגיב לגל ההכפשות כנגדו, אולם באמתחתו יש שק שחור שיכול להוציא ביום פקודה.

אותם גורמים מטיחים אצבע מאשימה לעברו של חבר הכנסת משה גפני שלטענתם, דאג לטרפד בועדת הכספים העברת תקציבים לעיר מודיעין עילית בשל המתיחות עם גוטרמן, יש לנו עוד הרבה טענות כלפיו, אנחנו מעדיפים שלא להוציא את כל הכביסה המלוכלכת החוצה", הם אומרים.

לדבריהם, בחודש האחרון קיימה ועדת כספים דיון על העברת תקציב של מילוני שקלים עבור חטיבת ההתיישבות, וגפני דאג לטרפד העברת התקציבים לישובים מעבר לקו הירוק, בין היתר: מודיעין עילית הייתה אמורה לקבל את התקציב. " העברנו את הנושא לשולחנם של גדולי ישראל", הם אומרים ומציינים: כי גוטרמן זוכה לתמיכה בביתו של מרן הגר"ח קנייבסקי שמעריך את פעילותו למען הכלל.

דוברו של חבר הכנסת משה גפני מסר בתגובה: "גפני לא יו"ר ועדת הכספים. הוא גם לא חבר בוועדה ולא יכול להצביע".

גפני שפירא

בתוך כך,  באירוע חנוכת הבית למרפאת 'בית חם' במודיעין עילית שנערך בשבוע שעבר תקף גוטרמן במרומז את אותם גורמים.

"היום כל גופי הקהילה וקופות החולים יודעים שיש כתובת. אולי גם אנחנו צריכים טיפול, אולי מתוכנו יש כאלה שצריכים טיפול, אולי הם לא מודעים לזה" אמר גוטרמן. "בימים האחרונים אני שומע על הרבה שצריכים טיפול, להכניס אותם למסגרות יותר רציניות, שיראו את החיים, שיראו את הצרות האמיתיות של כלל ישראל. עם מה אנו מתמודדים באמת יום יום, לא בכותרות, לא בנייעס".

צפו בדברי גוטרמן (באדיבות קול חי)

[alooma ref="6423e5a7955ee044c126e8468d0960b2.mp4" src="1" autoplay="1" pid="0"]

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הרב יעקב גוטרמן הוא אדם מדהים שחולל ניסים בעירנו. הן בתעסוקת הנשים הן הנחות בארנונה והן בכל צורך של העיר. וחבל שגפני ידאג להריץ מאכער מקורב ויכריח את המשבק"ים של הרבנים להצביע לאדם שלא מגיע לקרסוליו של גוטרמן. וכמובן באמתלא של ו"עשית כל אשר יורוך" ו"הן הן גופי תורה" . והמצער זה שכולם יודעים זאת ולא יכולים לעשות דבר!

  תושב מ.ע |
  הגב
  • ממש הזוי
   מי מממן את התגובות האלו
   רוב רובה של העיר
   לא רוצים אותו בעיר
   מפטר על ימין ושמאל עטוף במאפיה… והורס באופן שיטתי את העיר

   אני |
   הגב
 2. גוטרמן אהוב ומוערך כמעט על כל תושבי עירנו מודיעין עילית, מנהל את העיר בחכמה ובמסירות אמיתית, מאיר פנים ועוזר לכולם.
  ורק קנאה פוליטית של אלו שחששו שהוא יאפיל עליהם גרמה לפוליטקאים עם אינטרסים להרחיקו, חבל. כי הוא הדם שהכי טוב והכי מוערך על הציבור.
  אלו שמתנגדים אליו רק מוכיחים כמה רוע ואינטרסים יש בפוליטיקה.

  קובי |
  הגב
  • מי כותב את בשטויות האלו????
   גוטרמן מממן
   בטוח!!!
   גוטרמן מאפיונר מושחת

   אני |
   הגב