מקורבי גוטרמן ל'קוקר': "דגל התורה מפורקת – אי אפשר להדיח אותו" (וידאו)

"דגל התורה מחפשת מועמד חדש לראשות עיריית מודיעין עילית" כך אמר משה גפני. מקורבי גוטרמן בתגובה: אי אפשר להדיח את גוטרמן דגה"ת מפורקת.


 מקורביו של ראש עיריית מודיעין עילית יעקב גוטרמן, זועמים על יו"ר תנועת דגל התורה משה גפני בעקבות הנתק שנוצר בין השניים, שעשוי להביא לסיום דרכו בדגל התורה.  

בטורו הפוליטי ב'קו עיתונות' הביא הפרשן הפוליטי אבי בלום ציטוטים מדבריו של גפני שאמר, כי יעקב גוטרמן אינו חבר יותר בתנועת דגל התורה", כך אומר המספיד גפני, "דגל התורה מחפשת מועמד חדש לראשות עיריית מודיעין עילית שיחליף את גוטרמן, ייתכן וכבר במהלך הקדנציה הנוכחית".


גפני טוען שגוטרמן הפר הבטחה אחת יותר מדי. בלום כתב עוד על גוטרמן, "הפוליטיקאי המפולפל ממודיעין עילית, סוליסט מיומן שאין מחלוקת בנוגע ליכולותיו, כולל בתחום האמור לעיל, של יצירת מקומות תעסוקה יש מאין לאלפי נשות אברכים, מוצא עצמו נלחם על מקום עיסוקו, קבור עד צוואר בחולות שמעבר לקו הירוק, בין מודיעין עילית למתתיהו. 

צפו גוטרמן נפגש עם מזכיר בית הדין
[alooma ref="bdf8ad4f05eef944e4a424deb055db80.mp4" src="1"]

מקרוביו של גוטרמן קראו את הדברים ולא ידעו אם לבכות או לצחוק, "שגפני יעשה חשבון, ויגלה כי אין אפשרות להדיח ראש עיר מכהן שנבחר על ידי הציבור. לגוטרמן יש רוב קואליציוני ברור, יש את ש"ס, אגודת ישראל – שזה גוש חוסם", הם אומרים בשיחה ל'קוקר'.

גפני על פניו יכול להגשים את החלום רק בקדנצייה הבאה.

בשיחות מסדרון מספרים המקורבים – כי דגל התורה מפורקת, בתי הרבנים מלאים במשבקי"ם שנלחמים זה בזה על השליטה. יד ימין לא יודעת מה יד שמאל עושה -מה שמביא לחוסר תיאום בשלל נושאים".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הגיע זמן שבדגל התורה ובעיקר בבית הרב שטיינמן יתחילו לעשות קצת חשבון נפש

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב