מקורבי ישי: "דרעי הפר את הסיכומים. נשלוף את נשק יום הדין"

מקורבי ישי מגיבים על ההתפתחויות האחרונות. על החלטת 'תקומה': "נרוץ לבד ונעבור את אחוז החסימה". על דברי דרעי ב'ערוץ 2': "בשביל מעט רייטינג, דרעי הפר את הסיכומים בין הצדדים. נשיב אש"

בכנס פעילים ראשון שערך אלי ישי עוד קודם מסיבת העיתונאים הזהיר: "חברים אני מזהיר. מי שיעלה בדעתו, חלילה, לתקוף את מועצת החכמים של ש"ס, הוא מפוטר באופן מיידי. אני רוצה בחירות נקיות לחלוטין ודרך ארץ קדמה לתורה".

בפגישת הרבנים הרב שמעון בעדני והרב מאיר מאזוז דובר כי קיימת הבנה בין הצדדים לפיה הם לא יתקפו האחד את השני במערכת הבחירות. במידה ומחנה דרעי יתקוף את ישי הם ישלפו את מה שהם מכנים "נשק יום הדין".

"במידה והם ינסו להפוך את אלי ישי לחיים אמסלם או אמנון יצחק, הוא ישלוף את ההקלטות שברשותו שיגרמו לאריה דרעי להתחרט על הרגע שלא יישר קו עם אלי ישי", הזהירו.

אך אמש, הופרו הסיכומים. מקורבי ישי טוענים כי אריה דרעי הפר את מילתו כשתקף בחריפות את אלי ישי בערוץ 2 בליל אמש, "היה סיכום שלא תוקפים האחד את השני אולם הוא בחר אחרת. אנחנו נשקול האם לפתוח את שיש בידינו כבר כעת נגדו. חבל. איננו רוצים להיגרר למקומות האלה אולם נראה כי הוא לא מותיר בפנינו ברירות אחרות".

בתוך כך לאחר החלטת אנשי 'תקומה' אמש להישאר בבית היהודי, אמר ח"כ אלי ישי שהוא לא חושש מהדבר: "אנחנו נמשיך בדרך שלנו, דרך אמיתית. אני מאחל לכולם הצלחה רבה. הובטח לי תפקיד בכיר ומספר שתיים במפלגה, יכולתי להישאר במקום בטוח. אני לא מחפש תפקידים, אני לא מחפש שררה, אני מחפש את הדרך".

 אנשי ישי מבטיחים להגיב על דברי דרעי בערוץ 2

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. האמת היא שאני מתנצל ואין כונתי חלילה לפגוע בכבוד תורתו של הרב מזוז ואם הייתי יכול למחוק את זה הייתי מוחק רק פשוט איני יודע איך מוחקים פו !

  מני |
  הגב
  • האמת היא שאני מתנצל ואין כונתי חלילה לפגוע בכבוד תורתו של הרב מזוז ואם הייתי יכול למחוק את זה הייתי מוחק רק פשוט איני יודע איך מוחקים פו !

   מני |
   הגב
 2. דרעי נוכל ורמאי, משתכנז ושמולאני….

  חייב להיות שמאלני, כדי שהתקשורת תתאתרג אותו, ולא תתקוף אותו על היותו אסיר משוחרר….

  מרן מסייע בידי ישי |
  הגב
 3. דרעי לא נשמע למועצת החכמים שלו-הרב בעדני שאמר לא לתקוף, ובטח שלא שמע למרן. אלי-בכל ביתי נאמן הוא

  שסניק לשעבר |
  הגב
 4. אתם עפר לרגליו של הרב אמנון יצחק חבורה של פוליטיקאים רשעים

  דניאל |
  הגב
 5. יאללה תשפוך את הכאב בטן אחת ולתמיד ותפסיק להלך אימים.

  חייב להישאר רלונטי אז מייצרים כותרות. רחמנות…

  תפסיק לאיים |
  הגב