מקורבי ישי מאשימים: "דרעי מרסק את ש"ס"

מקורביו של אלי ישי חוששים מקריסה בבחירות הקרובות בשל התנהלותו של היו"ר אריה דרעי. "הציבור בתסכול והמצב קטסטרופה – יש אדם אחד שמנהל את המפלגה בכוח", טענו

בש"ס ניסו בתקופה האחרונה לאחות את הקרע העמוק בצמרת המפלגה, אולם  היריבות בין היו"ר אריה דרעי לקודמו בתפקיד אלי ישי רק הולכת ומחריפה.

מקורבי ישי התייחסו לניסיונות הפיוס האחרונים ואמרו: "אריה מרסק את המפלגה לחלוטין, הוא משוכנע שרק הוא בסדר".

לדבריהם, "המצב כרגע קטסטרופה. הציבור לא קנה את הקריאות המזויפות לשלום בתקשורת".  הם התריעו כי המציאות כרגע היא שברובם המוחלט של הסקרים ש"ס מקבלת סביב השישה מנדטים. "היה אפילו סקר אחד שהעמיד את ש"ס בסכנה של לא לעבור את אחוז החסימה", אמרו.

"הציבור בתסכול", הוסיפו. "יש אדם אחד שמנהל את המפלגה בכוח, אין שיתוף פעולה, הח"כים לא יודעים מה קורה והנציגים לא מעודכנים. אפילו חברי מועצת חכמי התורה לא מעודכנים. הכל בכוורת הסודית של דרעי".

בראיון שנערך בתוכנית הבוקר"שמונה עד עשר" ב"קול ברמה"  התייחס אלי ישי למשב הקואליציוני: "אני אמרתי לא מעט פעמים, נפלאות דרכי הפוליטיקה אבל אין מצב שש"ס יכולה להיכנס לקואליציה כזאת".

 

[alooma ref="85e9b2354dfa3a23ea377756d34636bd.mp3" src="1" autoplay="0" pid="0"]

 

על הסקרים שפורסמו הבוקר בעיתון "הארץ" לפיהם כחלון מזנק עם 12 מנדטים, אמר ישי : "כן, אני שמעתי על הסקרים של הבוקר. אני מודאג מהסקרים וצריכים לעשות מאמצים אדירים על מנת להביא ולהחזיר את המצביעים האלה אלינו הביתה. הם רוצים לראות דברים אמיתיים ומעשים על מנת לראות אותנו כאלה ולהגיע ליעד הזה זה לא פשוט. אני לא אומר ש"זהו", גם כשקיבלנו שישה מנדטים כמדומני הבוקר בסקר הזה, אני עושה הכל, גם לשלום בתוך, צריך לצקת את השלום הזה בתוכן, תוכן אמיתי. לעשות שלום אמיתי וליצוק לו תוכן אמיתי… לא שבוע אחרי להדיח אחד מהאנשים שהוא בתפקיד אפילו זניח, במיוחד שביקשתי שלא יעשו את זה ולמרות הכל זה נעשה. אף אחד לא תמים פה. אמרתי את זה בראיונות לך לאחר הפגישה ואני אומר את זה גם עכשיו: אני רוצה ששלום יהיה אמיתי, שהציבור יאמין, שהציבור יראה מעשים ושכולנו באמת נשלב ידיים. אני אהפוך כל אבן למען השלום והאחדות…

מוטי לביא שאל:" אתה מדבר על ההדחה של אשר משעלי מתפקיד גזבר ההסתדרות?

אלי ישי השיב: "אני לא רוצה להיכנס לנושא הזה, אבל כל מי שקשור אלי או קרוב אלי הוא צריך להיות בחוץ? ככה אי אפשר לנהל מערכות, זה לא שיקולים מקצועיים. זה תפקיד שהוא עשה אותו בצורה טובה ויעילה ביותר, חמש שנים ללא שכר, אין שום סיבה… ואם רוצים לעבוד ביחד ויש מקום… אז צריך לעבוד ביחד, לא רק באמירה אלא גם במעשים. אני אהפוך כל אבן למען השלום הזה והוא חשוב מאד כדאי שנגיע אליו הציבור גם יאמין לנו,

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעי נקמן עלוב ולא ישר בכלל
  הוא שוכח שלישי מותר היה לעשות מה שעשה כי היה יו"ר יחידי בחסות מרן ע"ה
  היום הוא דרעי הבטיח לישי שותפות ושקיפות מלאה
  דרעי תודה באשמה חזור בך קיים הבטחותיך וקפל כל טנזיך המפגרים לחוריהם

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. כששאלו אותי בסקרים למי אתה מצביע היום אילו … עניתי בקול רם ובגאוה ספרדית רק לא שס
  שס של דרעקי נהפכה למזבלה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. אלי ישי הרס את המפלגה, הוריד אותה מ17 מנדטים ל10, וחוץ מלחמם את הכיסא ולדאוג לכמה ג'ובים למלחכי פנכתו, לא עשה כלום, סגר בתי ספר ברשת אל המעיין, לא פתר שום בעיה של היהדות החרדית, וגם עכשיו מרשה לעצמו להזיק ליהדות החרדית באחת הצמתים הקשים ביותר שלה.
  יאללה! עוף הביתה, נמאס לשמוע אותך כל היום מתבכיין, אכלו לי שתו לי.

  צ'למער |
  הגב
 4. זה נראה כתבות ממוחזרות של שעה טובה בטוח אותו כתב
  את הסקר של גלובס זה לא הבאתם
  ישי הורס את המפלגה מרן החליט על יו"ר והוא לא מסוגל לקבל את זה
  ולא אכפת לו להחריב את שס רק בשביל הכבוד שלו

  ישר |
  הגב