מקורבי ישי מאיימים: "נחשוף את הקופסה השחורה האמיתית"

מקרובי ישי מאיימים כי הם מחזיקים ב"קופסה השחורה האמיתית", שתשפוך אור על הדחתו של ישי מהנהגת ש"ס. "אני מצטער, הכריחו אותי, לחצו עליי. הייתי חלש ואני מבקש ממך סליחה"

פרשיית הקלטת הלוהטת  ממשיכה להסעיר את היהדות הספרדית  בישראל. עתה מקורבי ישי טוענים כי ברשותם חומרים נוספים בשיחה לשלום ירושלמי מאתר nrg  הם חושפים כי הם מחזיקים ב"קופסה השחורה האמיתית",  שתשפוך אור על הדחתו של ישי מהנהגת ש"ס. "אני מצטער, הכריחו אותי, לחצו עליי. הייתי חלש ואני מבקש ממך סליחה", כך, טוענים המקורבים, אמר הרב עובדיה יוסף לאלי ישי.

בסביבתו של ישי, הוסיפו כי אם מחנה דרעי ימשיך במתקפה עליהם, הם יפרסמו קלטות נוספות הנמצאות בידיהם, ובהן ביקורת חריפה  שאמר מרן הרב יוסף על אריה דרעי.

"אתה יודע שהבטחתי לך שגם אם ירדו המלאכים מיכאל וגבריאל מהשמים לא אחליף אותך כיושב ראש", כך נשמע  הרב עובדיה בהקלטה לפי טענות אנשי ישי. "הכריחו אותי, לחצו עלי. הייתי חלש ואני מבקש ממך סליחה. אתה תהיה איתי במחיצתי בגן עדן".

בסביבתו של ישי טוענים על קלטת נוספת, ובה תיעוד של סעודת ט"ו בשבט שנערכה לפני מספר שנים, בקלטת  נשמע הרב יוסף כשהוא מטיח הוטחו האשמות חמורות ביותר באריה דרעי, וטוען כי הוא ניצל את מצבו הרפואי הרעוע לצרכיו הפוליטיים.

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רק אריה דרעי, אין עוד מלבדו !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  אוהבים אותך אריה !!!!!!!!!! תחזיק מעמד, הכל נסיונות.

  יוסי |
  הגב
 2. אלי ישי אין צורך לחשוף עוד קלטות כי ש"ס כבר נמחקה ברוך השם

  איציק |
  הגב
 3. בס"ד

  אני מאחל לאלי ישי שיצליח בכל מעשה ידיו.

  ויזכה להגדיל תורה ולהאדירה

  בריאות שמחה ונחת.

  כדאי לראות ! |
  הגב
 4. די כבר נמאסתם מה אתם חושבים שתאיימו עלינו הרי עם השמעת הקלטת ב"ה עלינו לששה מנדטים ואתם ירדתם לאפס אחד גדול. אז עוד קלטת נגיע לעשרה מנדטים, כאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ.
  תפנימו אריה דרעי הוא האיש ואין אחר וכך כל המועצת קבעה אז מספיק עם ההשמצות והאיומים שלכם שכנראה מפחידים רק את אלי ישי הפנוקיו וכל חבריו.

  אתי מלכה |
  הגב
 5. חברה' זה לא נראה שיטת המאפיה, איומים וסחיטות, ככה מתנהג "נאמן ביתו" … אבדנו,
  זה לא אלי ישי, זה אנשיו, כיסוי בגרוש, של המאפיה, כבר אמרנו, חבל שמנאמן הפכת לעבריין צמרת….
  אין תואר אחר, אלי איכזבת, היית שכן נחמד ברמות א', אפילו שמעדת במדרגות כשעיניך תרו… וד"ל

  שלום מ. |
  הגב