מקורבי לופוליאנסקי: "מחזקים אותו ומאמינים בחפותו"

מקורביו של אורי לופוליאנסקי שהורשע הבוקר בשוחד, מתייצבים מאחוריו ומחזקים אותו: "איש ישר וצנוע, לא אחד שיעבור על החוק". לפי שעה טרם הוחלט האם להגיש ערעור על הכרעת הדיו

עם פרסום דבר ההרשעה של ראש עיריית ירושלים לשעבר, אורי לופוליאנסקי, בקבלת שוחד (שהועבר ל'יד שרה'), ביקשו הבוקר מקורביו ובני משפחתו לשלוח לו דברי חיזוק.

אחד מבני משפחתו של לופוליאנסקי, אמר הבוקר ל'קוקר' כי כל בני המשפחה "מאמינים בחפותו ומתייצבים מאחוריו".

אחד ממקורביו של לופוליאנסקי אמר לנו הבוקר: "כולם יודעים שאורי הוא איש ישר וצנוע, לא אחד שיעבור על החוק. גם לפי התביעה לא מדובר על שוחד שהוא לקח לכיסו" אמר המקורב, לדבריו: "אורי איש חזק, הוא לא ישבר. הוא חף מפשע וכולם יודעים את זה".

המקורב הוסיף שלפי שעה טרם הוחלט האם להגיש ערעור על הכרעת הדין.

תגובת ארגון "יד שרה" ל'קוקר': "אורי לופוליאנסקי בנה ארגון חסד ששירת לאורך השנים כל משפחה שניה בישראל ללא הבדל בין אדם לאדם. ביום הזה משפחת יד שרה זוכרת את מאזן הזכות והאור בחייו של אדם ומנהיג – וגאה בו. אורי לופוליאנסקי הוביל וימשיך להוביל אלפי מתנדבים להפיכת יד שרה למוקד של אנושיות חמה ומעודדת לכל משפחה שניה בישראל. מפעל החסד שהקים ימשיך להפוך בכל יום את חזון יד שרה למציאות של עשייה.
נמשיך את העשייה יחד עמו ובהנהגתו ביתר שאת. נמשיך ללכת בדרך של אכפתיות לגורלו של הזולת. מעורבות, הנעה לפעולה והושטת יד למאות אלפי ישראלים בכל שנה".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני מקווה שה"עונש" שלו זה עבודות שירות לקהילה… וביד שרה.. , רק כך אף אחד לא יפסיד מהסיפור הזה.
  אחד האנשים שתרמו הכי הרבה למדינה. איש יקר מאוד.
  כל השאר עם כל השוחד שקיבלו רק ריסקו את המדינה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. ראש עיר שעשה מה שרצה והראה עצמו צדיק, הכי מושחת על חשבון העיריה עשה גינות בבתים של אוהביו בכל השכונות בירושלים.ועוד הרב שחיתות עשה במחלקת תכנון ובניה. וגם פולק יהושוע כמה דירות קבל ברמות מאונגוואר שאישר להם בניה? הכל ידוע אבל אף אחד לא דיבר כי כולם קבלו ממנו טובות הנאה

  חיים כהן |
  הגב