מקורבי נתניהו: "ראש הממשלה לא יתפטר אם יוגש כתב אישום"

לקראת רעידת אדמה פוליטית?מקורבי נתניהו מאשרים את הפרסומים על כך שאין לו כוונה להתפטר גם אם יוגש נגדו כתב אישום, נתניהו גיבש הסכמות עם ראשי הקואליציה בעניין. האזינו לראיון עם יואב יצחק שמנתח את הפרטים.

לקראת רעידת אדמה פוליטית? הכתב הפוליטי של ערוץ 2 עמית סגל, דיווח הערב כי מקורבי נתניהו מאשרים את הפרסומים על כך שאין לו כוונה להתפטר גם אם יוגש נגדו כתב אישום.

השבוע חשף העיתונאי יואב יצחק כי נתניהו לא יתפטר למרות שיוגש כנגדו כתב אישום על ידי המשטרה. במערכת הפוליטית לא יודעים כיצד יגיבו בכירי הליכוד להחלטת המשטרה, כן לא ברור עמדת שר האוצר כחלון שנוקט עמדה מתונה.

. על פי הפרסום במחלקה ראשונה נתניהו קיבל את החלטה להמשיך בתפקידו  בעיצה אחת עורכי הדין יעקב וינרוט ויוסי כהן.

על פי הדיווח של יואב יצחק, נתניהו הגיע להבנות עם יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן, ויו"ר הבית היהודי נפתלי בנט. שהסכימו כי גם אם יחליט היועמ"ש על הגשת כתב אישום בגין סיגרים ובקבוקי שמפניה, אין לפרק את הממשלה.

 

נתניהו סבור כי אם  בכל זאת יחליט היועמ"ש על הגשת כתב אישום, יצליח נתניהו להדוף בבית המשפט את הטענות כנגדו. "נתמודד וננצח", אמר נתניהו.

יש לציין כי השרים דרעי וליברמן הודיעו כבר שלא ידרשו מנתניהו להתפטר במקרה של הגשת כתב אישום. במשטרה כבר הודיעו באופן לא פורמלי כי ככל הנראה בחודש  הקרוב יוגש כתב אישום כנגד ראש הממשלה.

בתוך כך העיתונאי יואב יצחק  אמר בראיון לחנוך דאום בגלי ישראל כי : "אם יוכח שנתניהו קיבל ממילצ'ן מתנות בהיקף גדול – אז די בחברות כדי לסבך את שניהם ביחסי שוחד"

עמית סגל הפרשן  הפוליטי  (חדשות 2) צייץ בטוויטר לגבי האפשרות  הריאלית של בחירות באופק. :בלוח זמנים ריאלי לא מופרך שהבחירות ממילא יגיעו בחורף הבא לפני שיהיה כתב אישום, אם יהיה"

האזינו לראיון של יואב יצחק.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.