מקורבי פרוש משיבים מלחמה שערה: נדיר את ש"ס בכל הערים • ש"ס: "לא ראוי לתגובה"

אמש פורסם בכלי התקשורת החרדיים, איום שהגיע ממקורביו של יו"ר ש"ס אריה דרעי, אחרי ההחלטה המסתמנת של יהדות התורה על שני פלגיה לתמוך בישראל פרוש לראשות עיריית אלעד – כי מרן הגר"ע יוסף ידבר בדרשתו כנגד המועמדות של פרוש, ויתבטא במילים קשות כנגד פרוש ואביו, ח"כ מאיר פרוש, ש"משיבים רעה תחת טובה", לאחר שלדבריהם התחייבו לא להריץ את פרוש לראשות העיר.

כעת, מקורבי פרוש, מחזירים מלחמה שערה בתגובה לאיום בשימוש בדרשת הגר"ע יוסף במוצאי שבת כנגד הפרושים.
מקורבי פרוש אמרו כי "אם דרעי ירד לרמה הזו של איום בדרשה של מוצ"ש, אנחנו נדאג 'לייבש' את ש"ס בכל עיר ובכל מקום".
המקורבים הסבירו איך בדיוק: "בירושלים אנחנו נצביע (למרות הכל), לברקת ולא ללאון – המועמד של ש"ס. בביתר נשאיר את ש"ס באופוזיציה. בבית שמש נצביע לשלום לרנר ולא לאבוטבול והעיקר: אם ננצח באלעד – 'לא נספור' את ש"ס והציבור הש"סי בעיר".
מדובר כמובן באיום נגדי, שלאו דווקא מתבסס על האמירות של פרוש עצמו, שמסתבר שהוא חושש מהקפידא של הגר"ע יוסף וממה שהיא יכולה לעולל לו בקרב הציבור הש"סי שעד היום דווקא חיבב אותו, אולם מדובר בהחלט על הצהרת כוונות והכרזה על מלחמה על כל הקופה.

ש"ס: לא ראוי לתגובה

דוברו של אריה דרעי מסר בתגובה ל'קוקר' כי "הדברים אינם ראויים לתגובה".

צילום: פלאש 90

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ש"ס מנצחת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  מאז ולתמיד! |
  הגב
 2. אחי הספרדים הי"ו ויתן לכם שנה טובה ומבורכת: הכניסו לכם טוב טוב לראש, כל ראש עיר ספרדי שיהיה הכי מוצלח השכנזים ידאגו לקבר אותו זו דרכם קנאה ושנאה. היו חזקים תצביעו רק לשס

  נמאסתם חבורת פושעים |
  הגב
 3. מצויין, השסניקים באלעד אוהבים את שרוליק אבל ברגע שהוא יחליט להילחם בהם הם יבחרו אפילו בעידן וישאירו את פרוש הרחק מאחור באופוזיציה,
  תמיד חשבנו שפרוש זה זן אחר, שעוזר לספרדים בעיר, מסתבר שאשכנזי נשאר אשכנזי

  אלי |
  הגב
  • שונא אני הגרמנים כי הם מזכירים לי השכנזים

   נמאסתם חבורת פושעים |
   הגב
 4. קצת מזכיר שאותם אנשים עשו בלגן לפני ארבע שנים על כך שברקת הוא חילוני….

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב